חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

הדרכה >> קורסים והשתלמויות >> O.D.T סדנאות שטח

TOP אתגרים - ODT


שם החברה : TOP אתגרים - ODT

מיקומים : כל הארץ, חו``ל

פרטי התקשרות

טלפון 09-8857930
פקס 09-8857930
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.top-events.co.il
כתובת מכון וינגייט, נתניה 42902

פעילות כללית

TOP אתגרים הנה חברה צעירה ודינמית שהוקמה לפני כשנתיים ומתמחה בארגון, הפקה וביצוע של ימי כיף ואירועים חווייתיים שוברי שיגרה, לחברות, ארגונים ולקוחות פרטיים על בסיס פעילויות ספורט אתגרי.

יום אחר יום, שנה אחר שנה אנו עובדים סביב השעון במרוץ אחר מטרות, יעדים והצלחת החברה והארגון. במסגרת זו אנו עושים כמיטב יכולתנו לדאוג לרווחת העובדים והמנהלים בארגון.

TOP אתגרים תספק עבורכם את המתכון הנכון לארוע מושלם מתוך סל פעילויות גדול וגמיש תוך שימת דגש על פעילויות אתגריות חווייתיות.
התחשבות מלאה ברצונותיכם ובתקציב העומד לרשותכם הנם כלל היסוד שלנו בתכנון הארוע.

בנוסף לאירועים מפעילה TOP אתגרים את מחלקת ה- ODT שמתמחה בתפעול מרכזי פעילות לשיפור וגיבוש עבודת צוות. לקוחותינו נהנים ממרכז הפעילות במכון וינגייט או מהפעלה בכל מקום שנבחר בארץ.פעילות גיבוש ושיפור עבודת צוות בשמה הלועזי Out Door Training הנה פעילות המשמשת גופים וחברות להשבחה וגיבוש של צוותי עבודה.
מטרת הפעילות היא חשיפה של האנשים למצבים שונים ומשתנים בתחום שיפור הביטחון והמודעות העצמית, קבלת החלטות, תפקוד במצבי לחץ, חיזוק היכולת לפעול במסגרת עבודת צוות. בנוסף ניתן להפיק מהפעילות תועלות של גיבוש, יצירת יחסי אמון בין חברי הקבוצה תוך שיפור של התקשורת הבין קבוצתית.
לאחרונה החלו לא מעט חברות להשתמש בפעילויות ODT ככלי סינון בבחינה של מועמדים לתפקידים שונים בחברה.

חברת TOP אתגרים מביאה עמה ניסיון של מספר שנים בהפעלת ובבניה של פעילויות ODT לחברות ולגופים. לקוחותינו נהנים בנוסף להפעלה מקצועית (אם או בלי יועץ ארגוני) ממתקנים משלימים כגון: כיתות לימוד, אולמות לכנסים והרצאות, מדשאות, מערך הסעדה מגוון.

פעילות ה- ODT שמפעילה חברת TOP אתגרים מבוצעת במרכז הפעילות של החברה במכון וינגייט או בכל מקום בארץ שימצא מתאים לפעילות. לרשותכם צוות מדריכים מנוסה ואפשרויות להיעזר ביועצים ארגוניים מטעם TOP אתגרים.ליצירת קשר לחצ/י כאן