חדשות
  1. ברוכים הבאים ל HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה תמצאו באתר ? צ'ט און ליין ועוד...

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

הדרכה >> קורסים והשתלמויות >> O.D.T סדנאות שטח

STONES


שם החברה : STONES

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 04-6380962
פקס
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.stonesil.com
פייסבוק
לינקדאין
טוויטר
יוטיוב
אינסטגרם
כתובת רח` המלאכה 6, בנימינה 30500

פעילות כללית

ההון האנושי, בכל חברה קיימת, הוא הדבר האמיתי. אנחנו בסטונס, מאמינים בניצוץ, ביכולת של בני אדם להתעצם ולתעל את הכוחות שלהם לדרך אחת משותפת. סטונס שמה לעצמה מטרה להוביל וללוות תהליכים ארגוניים וליישם אותם תכל`ס בשטח.
ימי אתגר, סדנאות הישרדות, סדנאות INDOORS, חשיבה יוצרת, עבודה על ממשקים, סדנאות בטיחות, ימי גיבוש ועוד. סטונס מציעה לכם להתחבר אל ההון האנושי בארגון שלכם ולחבר אותם ליעדי הארגון.

הצוות שלנו
הצוות של סטונס מורכב ממארג רחב של מומחים להנחיה והדרכה. אין חכם כבעל ניסיון ולכן לכל איש צוות בסטונס ניסיון ניהולי מוצלח בניהול מחלקות וארגונים בעברו כך שהוא יכול להנחות את המנהלים איתם הוא עובד מהיכרות אישית עם כלל הסוגיות איתם הוא נדרש להתמודד. כל איש צוות בסטונס מביא איתו את המומחיות שלו וביחד הם הקבוצה שיודעת להדליק את הניצוץ.

השיטה
סטונס
עובדת על פי ה"מודל" שפותח על ידי ד"ר משה משעלי - יועץ בכיר לחברות ענק במשק הישראלי.
בשלב הראשון בוחנים יועצי סטונס יחד עם מנהלי הארגון את אסטרטגיית הפעולה של החברה, את הממשקים בארגון, את מנהלי המחלקות השונים ומזהים את הצרכים העיקריים של החברה.
בשלב השני מציבים את היעדים אליהם רוצה החברה להגיע. בסוף שלב זה תוצג המצגת של סטונס למנהלי החברה עם הניתוח הסופי של הממצאים בשלבים הראשונים.
ואז נכנסת תוכנית הפעולה של סטונס. בשונה מכל חברה בשוק, בסטונס מאמינים בתוכנית ייחודית לכל לקוח התפורה לפי הצרכים והיעדים שלו.
לסטונס מאגר ייחודי של עשרות כלים וסדנאות המיועדים כולם למטרה אחת: לחבר את ההון האנושי לארגון ולהגיע אל היעדים שהארגון הציב להם.
פעילות שטח

צ`אלנג ארגוני - משחק 4*4 לפיתוח צוות
סטונס
מזמינה אתכם למשחק משימות רכב 4*4 בשטח
לאורך המשחק מבצעים המשתתפים משימות המצריכות מגוון של כישורים אישיים, קבוצתיים, מנהיגות, נחישות, יצירתיות וכו`. בזמן הארוע מתקיימות משימות משנה הלקוחות מעולם התוכן של החברה.
המשימות, תרגילי המשנה ומשימות שמקבלים באמצעות מסרונים (SMS) גורמות להפעלת מיומנויות שונות הנמצאות אצל כל המשתתפים.

"תופעת העדר" - סדנת מנהיגות ותקשורת
מי העדר? מי הרועה? איך מובילים עדר?
את השאלות נשאיר לכם, את התשובה על היכולת - נתרגל איתכם.
פעילות מיוחדת זו מחייבת - גיבוש צוות מוביל (הובלה, קבלת החלטות, תכנון וביצוע וכו`) ובעיקר תקשורת ברורה ואחידה. הפעילות נעשית בשטחי מרעה של עדרים בשטח וכוללת עבודה רגלית, רכיבה על סוסים ורכיבה ברכבי שטח.

האדם שמאחורי המכונה - סדנת ממשקים בארגון
פעילות חווייתית בשטח (ODT), המתרגלת עבודה בתוך ובין מחלקות שונות בארגון.
במהלך הפעילות נדרשת הקבוצה לבנות מכונה אוטומטית מכאנית הפועלת על פי עקרונות מוסכמים. הפעילות גורמת להבנה טובה יותר כיצד צריך הארגון לפעול, כיצד להתאים משימות לאנשים וכיצד להגיע ביחד למטרה משותפת.

אפקטיביות וניהול בשטח
ארגז הכלים האישי הינו הציוד ההכרחי להצלחה בארגון.
נלמד להכיר אותו, לדבר אותו ולבנות אותו.
בשטח הפעילות ימוקמו סדרת משימות הדורשות - פתיחות, הקשבה, אמון, הבנה, שליטה עצמית, נטילת אחריות, הובלה ומנהיגות, יצירתיות, חשיבה מקורית ועצמאית. בתום כל פעילות ייערך דיון לעיבוד תפקוד המשתתפים במשימה והשלכה של התפקוד האנושי והחברתי אל חיי היומיום.

צוללים קדימה - סדנת מנהיגות וממשקים
איך לא לטבוע בים המשימות בארגון.
משימה תת מימית ייחודית הכוללת משימה סודית לביצוע.
הצוות יתרגל `יבש לפני רטוב`, יתכנן, ימנה מנהיגים ותפקידי משנה ויצא לצלילה חווייתית תחרותית. בסיום הסדנא יתקיים תחקיר ועימו התובנות כיצד לייעל תהליכים בים וכמובן ביבשה ובארגון.

הישרדות אתגרית
לשרוד פירושות להצליח על אף הקשיים, לנצל את כל היתרונות האפשריים ולמקסם אותם ככל האפשר. סטונס מציעה לכם סדנאות הישרדות אתגרית שיחברו את האנשים שלכם לארגון אבל גם לעצמם. תנו למומחי ההישרדות של סטונס לתכנן לכם חוויה מדברים אמיתית, רצופה במשימות ובחוויות מדהימות. לא תאמינו לאן אתם מסוגלים להגיע, למרות כל הקשיים שנציף בפניכם.ליצירת קשר לחצ/י כאן