חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

רווחה >> כנסים >> פתרונות נלווים לכנסים

POWER פתרונות לענף האירועים


שם החברה : POWER פתרונות לענף האירועים

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 03-9465060
פקס 03-9465070
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט
כתובת

פעילות כללית

חברת פאוור עוסקת במתן פתרונות מקצועיים לענף האירועים והכנסים. החברה מספקת פתרונות הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי כאשר לכל מגזר מחלקה נפרדת בחברה. אנשי החברה המקצועיים, המנוסים והאמינים בשילוב עם הטכנולוגיה המתקדמת שלנו יספקו לך את השירות המושלם.

אנו מאמינים בחברת פאוור כי הלקוח עומד בראש סדר העדיפויות ומתחייבים לעשות הכל על מנת שהלקוח יהיה מרוצה.

במגזר העסקי- החברה מספקת אתרי רישום מקדים, עמדות רישום ממוחשבות, הנפקה וגרפיקה של תגי שם. עיצוב, מיתוג וקידום כנסים. דיילים ודיילות לכנסים ואירועים שונים. מוקד טלפוני לאישורי הגעה ופולו-אפ.

במגזר הפרטי- החברה מספקת אישורי הגעה והושבה ממוחשבת מהאירוע הכי מצומצם לאירועים הכי גדולים. ההושבה הממוחשבת תסדר לכם את האירוע ותעשה לכם את החיים הרבה יותר קלים.

נשמח תמיד לעמוד לרשותכם, כי אצלנו בפאוור השירות קודם לכל!רישום לכנסים

הפלטפורמה הממוחשבת שלנו לניהול רישום לכנסים, מספקת מענה מושלם החוסך לכם זמן ומשאבים רבים. המערכת פותחה על ידינו באופן בלעדי, מתוך ניסיון רב ולימוד מתקלות ובעיות שנתקלנו בהם במסגרת ניהול כנסים.

כיצד פועלת המערכת
עם סיום הכנת רשימת המוזמנים, הרשימה מוזנת לתוך המערכת ומרגע זה כל שנשאר לכם לעשות הוא להגיע לאירוע. המערכת מכינה את רשימת המוזמנים, מאפשרת לשלוח למוזמנים מיילים או SMS לתזכורת, מספר ימים לפני האירוע ולסכם רשימת מוזמנים שאישרו את הגעתם. עם הגעת האורח, הוא מקבל במקום תג איכותי הכולל את שמו, מקום עבודתו, תפקידו וכו`. המערכת מפיקה בתום האירוע דוח הכולל את רשימת האורחים שנכחו באירוע.

פלטפורמת רישום הכנסים שלנו מיעלת באופן משמעותי את מערך קבלת המוזמנים לכל אירוע שמצריך בקרה ורישום. המערכת יעילה לכל סוגי האירועים העסקיים, השקות, ועידות, כנסים, אירועי חברה, יחסי ציבור, קד"מ, ימי עיון, ירידים, תערוכת יחסי ציבור וכו`. כמו כן לכל צורת הושבה: אולמות, אמפיתיאטרון וגני אירועים.

- עמדות רישום
- עיצוב וגרפיקה לתגי שם
- הנפקה מיידית של תגי שם ועדכון הגעת המוזמן לכנס
- דוח מסודר ומדויק בזמן הכנס ולאחריו
- איסוף פרטים ומידע על המוזמנים בזמן הרישום
- זיהוי המוזמן לפי ת.ז. או קוד הרשמהליצירת קשר לחצ/י כאן