חדשות
  1. ברוכים הבאים ל HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה תמצאו באתר ? צ'ט און ליין ועוד...

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

הדרכה >> קורסים והשתלמויות >> משא ומתן (ניהול מו``מ)

DealMakers - Negotiators


שם החברה : DealMakers - Negotiators

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 09-8999677
פקס 09-8999676
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.dealmakersint.com
פייסבוק
לינקדאין
טוויטר
יוטיוב
אינסטגרם
כתובת בית אלפא קומה 3, אזור תעשיה 12, קדימה

פעילות כללית

DealMakers - Negotiators היא מובילת שוק בתחום הייעוץ בעסקאות ולימוד משא ומתן, המתמקדת בשיפור תוצאות העסקאות של לקוחותיה. DealMakers פיתחה ומיישמת את שיטת 3P/CTM - אסטרטגיות ושיטות מכירות ומו"מ מקצועיות, המבוססות על פרקטיקות של חברות רב-לאומיות ונסיונם של בכירים מהמשק הישראלי, כגון יעקב פרי, חמי פרס, יוסי ורדי, יוסי אקרמן, משה חורב, דוד קמיניץ, איריס שטרק ועוד.

ייחודיות מודל

3P/C (Personal, Power, Perception of Interests, Communication)

מעשית - `ארגז כלים` המבוסס על עסקאות אמיתיות ופרקטיקה מוכחת בלבד, ולא על רעיונות אקדמאיים תיאורטיים;
`סוגרת` - מכסה את תהליך המשא ומתן מתחילתו ועד לחציית המיילים האחרונים אל הסגירה בפועל;
מכשירה - נבנתה במיוחד על מנת להעביר את הידע ולבנות את הכישורים אצל המודרכים, שלא כמו סדנאות הבנויות סביב ציר של קסם אישי ויכולות של המרצה;
מוטמעת - שמירה על קשר רציף עם הלקוח, למתן פתרון יסודי לשיפור ארוך טווח של יכולות המשא ומתן של הארגון ביומיום;
מבוססת - נסיון של צוות מגובש ופעיל בעסקאות המצטבר לכ-100 שנות משא ומתן, יחס עם נסיונם של עשרות המנהלים הבכירים אשר דגשיהם הייחודיים הותכו לתוך יסודות 3P/C.

לקוחות
על לקוחותינו נמנות חברות מכל מגזרי ההיי-טק, התעשייה והשירותים, כולל אורקל ישראל, אלביט מערכות, אמדוקס, אריקסון ישראל, הראל ביטוח, מטליקון, נט-אפ ישראל, תעש, סולתם, חברות סטארט-אפ ועסקי SMB.

הצוות
בצוות DealMakers נושאים ונותנים בעלי עשרות שנים של נסיון מוכח בניהול עסקים, כולם נשאו בתפקידי ניהול בכירים ו`חתומים אישית` על עסקאות מגוונות, ביניהן עסקאות ענק. רוב זמנם של חברי הצוות מוקדש לניהול עסקאות, ומביאים ניסיון זה לפעילויות מול הלקוחות.השירותים שמעניק צוות DealMakers International

  • ייעוץ במשא ומתן וניהול עסקאות כחלק מצוות המשא ומתן (מאחורי הקלעים ו/או במפגשים עצמם) כולל: מיצוב אסטרטגי וטקטי, הבניית מתווה לעסקה אופטימלית, הנחיית `סיעורי מוחות` צוותיים, שיטות לשבירת קיפאון ואיחוי משברים, טכניקות הולכה, התגברות על הטיות פסיכולוגיות במשא ומתן, כלי השפעה ושכנוע, ועוד.

  • סדנאות לניהול עסקאות ומו"מ. הנסיון מוכיח, כי אינטואיציה מפותחת אינה מספיקה להשגת תוצאות אופטימליות. שימוש מושכל במתודה סדורה של תכנון ישדרג כל נושא ונותן מנוסה מ`טוב` ל`מצויין` ויוביל להישגים גבוהים באופן ניכר, ויהפוך כל אדם לנושא ונותן מקצועי על ידי הענקת `ארגז כלים` פרקטי ופריצת מחסום הפחד.

  • תוכנית להכשרת מומחי משא ומתן מקצועיים, ברמות הפרט והארגון. התכנית מורכבת מלימוד הבסיס התיאורטי, תירגול בסימולציות על עסקאות אמיתיות של הארגון, ולאחר מכן הטמעה על ידי שינויים ארגוניים/ניהוליים מתאימים ויישום בעסקאות בשוטף.

  • אימון אישי למנהלים במשא ומתן וסגירת עסקאות, בסביבת העבודה של הלקוח.ליצירת קשר לחצ/י כאן