חדשות
  1. ברוכים הבאים ל HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה תמצאו באתר ? צ'ט און ליין ועוד...

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

משאבי אנוש >> תוכנות שונות >> לומדות e-Learning

שמים מערכות הדרכה בע`` מ - לומדות


שם החברה : שמים מערכות הדרכה בע`` מ - לומדות

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 09-7409692
פקס 050-8963952
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.skytraining.co.il
כתובת רבוצקי 88 רעננה, 43221

פעילות כללית

שמים מערכות הדרכה בע"מ פועלת בישראל משנת 1995 ועוסקת בייעוץ, מכירה, יישום והטמעה של פתרונות ללמידה, ניהול והפצת ידע ו- e-learning.  הפתרונות שלנו מיועדים למנהלי משאבי אנוש, הדרכה ופיתוח ארגוני המעוניינים להפוך את הארגון לארגון לומד ולמנהלי תמיכה טכנית והדרכת לקוחות ושותפים הנדרשים להפיץ ידע באופן מבוקר ללקוחות ושותפים.

אנחנו מספקים מגוון טכנולוגיות, מערכות ושירותים להפצה מבוקרת של ידע וחומרי למידה, מערכות ניהול הדרכה (LMS), מערכות לבחינה והסמכה, מערכות EPSS, כלים לפיתוח לומדות מצגות אינטראקטיביות וחומרי למידה אחרים, כלי עזר לפיתוח חומרי למידה ומצגות, מערכות ללימוד מרחוק ומערכות לשיתוף ידע.

אנו מייעצים בבחירה הפתרון הטכנולוגי המתאים מבין הפתרונות שלנו, מספקים ומטמיעים את הפתרון בארגון, מסייעים בגיבוש תרבות עבודה ותהליכי עבודה ומספקים תמיכה שוטפת.ViewletBuilder

כלי המאפשר יצירת סרטוני פלאש להדגמה, הדרכה ובחינה עבור יישומי מחשב. במספר דקות יכול כל אחד להקליט את תהליך עבודה כלשהוא המבוצע ביישום המחשב, להוסיף לו בלוני הסבר, כפתורי תרגול ושאלות לבדיקת ידע. את סרטון הפלאש המתקבל ניתן לפרסם בפורטל הארגוני, במערכות ניהול הדרכה או באינטרנט.

Articulate

מוצרי ארטיקולייט מאפשרים יצירה מהירה של תכנים ע"י שימוש בפאורפוינט. הכלים מאפשרים שילוב של סרטוני סמן או כל וידאו שקודד לפלאש, הוספת מבחנים בעזרת Quizmaker או שימוש במגוון תבניות הפלאש המוכנות של Engage
 

למעבר למחולל המבחנים WebQuizXP-הקישו כאן

למעבר למערכת ניהול הדרכות LMS - הקישו כאןליצירת קשר לחצ/י כאן