חדשות
 1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

 2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

 3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

הדרכה >> הרצאות >> מכירות שיווק ושירות

רון אנגלנדר - מרצה ומאמן אישי


שם החברה : רון אנגלנדר - מרצה ומאמן אישי

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 052-2562074
פקס
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט
כתובת ת.ד. 184 בני ציון 60910

פעילות כללית

רון אנגלנדר, מרצה ומאמן אישי, בעל נסיון מעשי של 25 שנים בעבודה עם בני אדם בחברות ובארגונים רבים ושונים. שנים שבמהלכן פיתח את היכולת לגעת נכון ובמדויק במהות התנהלותם של האנשים שבארגון שבעבורו הנו פועל; ומכיוון שתמיד קיים יחס ישר בין העוצמה שבמרכזו של כל דבר לבין עד כמה רחוק יוכל זה להגיע בפריפריות שלו, הרי שלכל נגיעה איכותית כזאת, אשר בונה ומחזקת את אופי ההתנהלות של אנשי הארגון, ישנה השפעה מרחיקת לכת על התפתחותו ועל התוצאות העסקיות שהוא משיג.א מ נ ו ת   ה מ כ י ר ה   באמצעות   ה מ ו ח   ה ק ד מ ו ן

הדרכה מלהיבה ומרתקת אשר לצד לימודם של כלים מתקדמים וטכניקות חדשניות במכירות, תפתח בפני משתתפיה את הממדים העמוקים יותר והפחות מוכרים של תהליך המכירה: ממד האווירה המתהווה בעת התהליך, ממד ה- State Of Mind שבו שרויות הנפשות הפועלות בתוכו, ואת אמנות המכירה באמצעות המוח הקדמון – אותו המנגנון במוחו של הלקוח הפוטנציאלי המקבל את ההחלטה לקנות או לא לקנות.

מטרות ההדרכה

 1. להקנות כלים מתקדמים במצבי מכירות
 2. לשפר סגנון ורמה אישית במכירות
 3. לפתח את יכולת השליטה במנגנון קבלת ההחלטות של הלקוחות
 4. לדעת לחולל שינוי אווירה על פי בחירה
 5. להגיע לשיפור מדיד, ניכר ומשמעותי, של מכירות

שיטת ההדרכה
ההדרכה פעילה, עשירה בסימולציות, כאשר בכל אחת מהן לוקח כל משתתף ומשתתף חלק פעיל ועובר אימון שמחזק את שליטתו באלמנט מסוים אחר של אמנות המכירה באמצעות
 המוח הקדמון.

למידע נוסף על ההדרכה >>  

מ צ ו י נ ו ת    ב ש ר ו ת
"כשעברת 95% מהדרך למצוינות – אתה רק בחצי הדרך"

הדרכה עשירה וייחודית שתקנה תפישות מתקדמות, גישות חדשות וכלים יעילים לפיתוחה של מצוינות בשדה השרות.
ראשית נלמד כיצד לפתח את הגישה הפרואקטיבית בתחום השרות. הפרואקטיביות, אשר רק מהקרקע הנפשית העשירה שהיא מייצרת יכולה לצמוח המצוינות בשרות, הנה הגישה של לקיחת אחריות מלאה ושלמה של נותני השרות על התחום הכולל שעליו הם מופקדים, תוך נטילת יוזמה כמעשה של יום יום.
בהמשך נפליג אל התת-מודע ואל עולם האווירה המתהווה בשדה השרות; נשפוך אור על מכלול הכוחות הפועלים בו, עמוק מתחת לפני השטח. נצלול אל עולם הרגשות: אל המטענים הנפשיים, הן של נותני השרות והן של מקבליו, הנוטלים חלק ומרכיבים את מערכת היחסים המתהווה ביניהם, ונלמד לוודא כי זו תהיה מאוזנת ומועילה וכן כיצד לזהות ולפרק אלמנטים אשר עלולים להפר את האיזון הרצוי שלה.

מטרות ההדרכה:

 1. לפתח את הגישה הפרואקטיבית בשרות
 2. להטמיע את הדרך של לקיחת אחריות שלמה ומלאה על המתרחש
 3. להקנות כלים יעילים להתמודדות עם מצבים שונים של חיכוך שנוצרים תדיר בשדה השרות
 4. ללמד כיצד ליצור אווירה נקיה ובריאה עם הלקוחות

למידע נוסף על ההדרכה >>  

איך לעשות את הבלתי אפשרי !

סדנה מאלפת, מלאה בהומור ובשמחת חיים, ויחד עם זאת מדובר בסדנה רצינית אשר באה להחזיר למשתתפים בה את הברק לעיניים, את הטעם לחיים. ללמדם כיצד לראות דברים  באור חדש, לפרוץ ולצאת לחופשי מהכלוב של ההרגלים ושל הקיבעון המחשבתי.
הסדנה מכוונת כל משתתף להוציא את המיטב מעצמו ומראה לו כיצד להגשים את הפוטנציאל האישי שלו, כיצד להוציאו מן הכוח אל הפועל...
 

למידע נוסף על ההדרכה >>  

ס ו ד   כ ו ח ה   ש ל   ה א ו ו י ר ה

רקע
בכל מסגרת - חברתית, ארגונית, משפחתית - שוררים תנאים `אקלימיים` מסוימים שהנם ייחודיים לה. השפעות שונות, שמקורן הן במתרחש בתוכה של המסגרת עצמה והן בכאלה הבאות מחוצה לה, מצטרפות וחוברות זו לזו ויוצרות מעין "מזג אוויר" שהנו מסוים וייחודי לכל מסגרת ומסגרת וכמותו בדיוק אין באף אחת אחרת.
הנפשות הפועלות בתוך המסגרת הזאת `נושמות` את האווירה כאשר לאיכותה, הגבוהה או הירודה, יש כוח השפעה רב ומשמעותי על רמת הביצועים שהם מפיקים מעצמם.
האווירה היא זו המושכת בחוטים מאחורי הקלעים, מעצימה באמצעות הרוחות המנשבות בה דברים מסוימים, ובאותה העת, מחלישה ואף מבטלת אחרים. דרך התת-מודע של כל אלו המצויים בתוכה, היא יוצרת רגשות, סערות נפש, מגמות של לוחמנות או תבוסתנות, ומנתבת את ההחלטות והבחירות שלהם.

מטרות ההדרכה:

 1. ליצור מודעות גבוהה לכוח השפעתה של האווירה
 2. ללמוד לזהות ולאבחן איכויות שונות של אווירה
 3. להקנות כלים לנטרולם של המרכיבים השליליים של האווירה 
 4. לדעת לחולל שינוי אווירה על פי בחירה 

למידע נוסף על ההדרכה >> 

 חשיבה יצירתית

רקע
חשיבה יצירתית הנה חשיבה עם דמיון. מניבה רעיונות חדשים ומקשרת בין דברים או בין רעיונות אשר קודם לכן לא היה קשר ביניהם.

מטרות ההדרכה

 1. ליצור מערך מחשבתי ער, רענן, פורה, חי וחיוני.
 2. ללמוד תפישות חדשות של מצבים מוכרים (ומוכרים פחות).
 3. להקנות כלים מתקדמים להשבחת פוריותה של המחשבה; לתרגלם, לתרגלם ולתרגלם… 

למידע נוסף על ההדרכה >>  

האגו – אויבו הגדול והשפל ביותר של האדם

הדרכה שתחשוף בפני המשתתפים בה את הבלבול הרב שיש לנו בין מי שאנחנו באמת לבין תחושת הזהות השקרית שלנו שאותה אנו שואבים מהאגו. במהלכה נראה באופן בהיר ומדויק כיצד בלבול זה, שממנו סובלים כולנו במידה כזאת או אחרת, יוצר פילוג הרסני בינינו לבין עצמנו, בינינו לבין האחרים ולבין הנסיבות. בנוסף נלמד על אודות הקשרים הסבוכים שהתהוו בנפשנו בין שלושת המשתתפים הבאים: אנחנו, מצבור הרגשות השליליים שלנו והאגו; ונבין עד כמה קשה פגיעתה של תסבוכת זו הן באיכות חיינו האישיים והן בזו של חיי העבודה שלנו. וככל שההדרכה תתקדם נכוון יותר ויותר אל הדרכים שבהן ניתן להתיר את התסבוכת הזו, להשאיר מאחורינו את הרגשות השליליים ולהשתחרר מרודנותו של האגו.

למידע נוסף על ההדרכה >>  

ח ש י ב ה   י י ע ו ד י ת    ( ל ה ת ח י ל   מ ה ס ו ף )

רקע
חשיבה ייעודית הנה צורת חשיבה מיוחדת במינה שסוד יעילותה טמון בכך שהיא איננה נעה מן ההווה אל העתיד, אלא מתחילה ישר בסוף! כאשר להתחיל מהסוף, משמעו הבנה בהירה של יעדי החיים (המקצועיים והאישיים) מן ההתחלה. כלומר, לדעת לאן אתה הולך כדי שתבין טוב יותר היכן אתה נמצא היום, וכדי שהצעדים שתנקוט יהיו תמיד בכיוון הנכון.
במהלך ההדרכה בנושא יעברו המשתתפים תהליך מונחה שיאפשר להם לחוות בהווה את המצב שבו היו רוצים להיות בעתיד, וכן יקבלו כלים מתקדמים לשימוש נכון ויעיל במשאביהם האישיים ושיטות למיקוד החשיבה על מנת להגיע ולממש את מטרותיהם העתידיות.

למידע נוסף על ההדרכה >>  

התמודדות בלחץ ובשחיקה - Stress

רקע
סדנה ייחודית שמקנה גישות, שיטות וכלים בכדי לשנות את היחס שבין כוחם של התנאים והנסיבות לבין העוצמה האישית של האדם הנמצא בתוכם - לטובתה של זו האחרונה. הסדנה מלמדת כיצד להפסיק `להאשים` את הסביבה או את הנסיבות ותמיד למצוא דרך להתקדם ולפתור את הנדרש. היא מראה למשתתפיה איך לסמוך על עצמם ולהתמקד במעגל ההשפעה שלהם ולא במעגל הדאגה הסוגר עליהם.
כמו כן, מלמדת הסדנה את משתתפיה על אודות הדממה הפנימית הקיימת בתוך תוכם, מתחת לפני השטח של הרעשים שמייצרים מחשבותיהם ורגשותיהם בתגובה ללחצים שמפעילה עליהם הסביבה החיצונית. הם לומדים במהלכה כיצד לשנות את מרכז הכובד האישי שלהם בכדי לחבור במצבי לחץ עם השלווה הטבעית שבתוכם ולפעול בשקט נפשי בלבם של התרחשויות סוערות.

מטרות הסדנה

 1. להעניק למשתתפים הבנה ומודעות בתחום הלחץ והשחיקה
 2. להקנות להם כלים אפקטיביים להתמודדות בלחץ ושחיקה
 3. להטמיע בקרבם את הדרך של לקיחת אחריות שלמה ומלאה על מצבם
 4. לפתח את יכולתם לשמור על מרכז כובד פנימי רגוע ויציב במצבי לחץ

למידע נוסף על ההדרכה >>  

ש פ ת   ה ג ו ף   ו ה פ נ י ם 
שפת המסרים האל-מילוליים

תקשורת בין בני אדם נעשית לא רק באמצעות שפה אלא גם באמצעות תנועות, יציבה ומרחקי גוף. סימנים ורמזים לא מילוליים אלו מעידים על רגשותיו ומחשבותיו של האדם העומד מולנו.
בסדנה זו נלמד להעמיק את הבחנתנו בתקשורת בין בני אדם כדי שתהיה לנו הבנה עמוקה יותר של אחרים וכתוצאה מכך של עצמנו.
הפנים משקפות את מה שבפנים. קריאת תווי הפנים של האדם מהווה כתצלום רנטגן לפנימיותו ומעידה על התנהלותו בכל תחומי חייו: דרכי חשיבה, זוגיות  ומערכות יחסים, כישורים ופוטנציאל, בריאות, מיניות, מפת מהלך חייו של האדם ועד כמה הוא מכוונן עם יעודו.

למידע נוסף על ההדרכה >>  

הדרכות נוספות:
אימון צוותים ופיתוח ארגוני >> 
חשיבת יצירתית וחדשנית >> 

ניהול זמן >> ליצירת קשר לחצ/י כאן