חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

גיוס >> השמה >> אנשי מכירות

קבוצת O.J


שם החברה : קבוצת O.J

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 03-6255000
פקס 03-5619003
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.oj.co.il
כתובת הארבעה 16, תל-אביב

פעילות כללית

קבוצת OJ פועלת בישראל משנת 1995 בתחום המכירות והניהול, ומתמחה בהקמה ובהשבחה של מערכי מכירות.

קבוצת OJ עוסקת בשלושה תחומים מרכזיים:
מיון וגיוס אנשי מכירות ומנהלים
הדרכה ואימון אנשי מכירות
השבחת תשתיות ניהול ואימון מנהלים

החברה מונה יועצים ומנהלי פרויקטים בתחומים שונים לצורך מתן מענה גמיש לצרכיהם של לקוחותיה. ייחוד הקבוצה הוא בראיה הכלל מערכתית, המשלבת אבחון, ייעוץ, וליווי הלקוח תוך הישענות על הניסיון שנצבר על ידה באלפי ארגונים בסדרי גודל שונים ובתחומים מגוונים.

קבוצת OJ פועלת במסגרת פרויקטים ארוכי טווח, תוך הצבת יעדים כמותיים ואיכותיים ברורים וחתירה מתמדת להגשמתם והחדרת מוטיבציה הדדית להצלחת הפרויקט.

פעילות החברה מתבצעת בשיתוף פעולה מלא עם ההנהלה ועם בעלי התפקידים הרלוונטיים בארגון, תוך שימוש מיטבי בתשתיותיו ומשאביו של הארגון, וזאת מתוך הבנה כי קבוצת OJ מהווה כלי להשגת מטרותיו ויעדיו, הכלכליים והאחרים.

במסגרת הפעילות האופרטיבית מתבצעת בניה והטמעה הדרגתית ומודולארית של שיטות ניהול וכלי מכירה במכלול תחומי הניהול העסקי והשיווקי.

על לקוחות החברה נמנים ארגונים וחברות בסדרי גודל שונים ומתחומים מגוונים כפיננסים, רכב, בניה, קמעונאות, בריאות, תקשורת, היי-טק, אירועים, חוק ומשפט, תיירות ועוד.

נשמח לעמוד גם לרשות הארגון שלך!מיון וגיוס אנשי מכירות ומנהלים

קבוצת OJ מתמחה במיון וגיוס אנשי מכירות ומנהלים בתהליך גיוס ייחודי שפותח על ידי חברת OJ והינו היחיד בארץ המאפשר לזהות בברור ובזמן קצר את אנשי המכירות והמנהלים הטובים ביותר והמתאימים ביותר לארגון שלך.

תהליך הגיוס פותח בהתבסס על הניסיון הרב שנצבר באימון, ליווי והקמת תשתיות למערכי מכירות רבים, ובזה ייחודו. הוא מיועד לגיוס עובדים חדשים לחברתך כמו גם לבחינת עובדים קיימים לצורך השמתם במשרה בתוך הארגון.

התהליך מאפשר לצוות הגיוס של OJ לאבחן במהירות את המועמדים, להעריך ולבדוק לעומק את יכולות המכירה ולקבל החלטות בנוגע למועמד המתאים לחברתך.

תהליך הגיוס המלא מורכב ממספר שלבים אשר מותאמים לאופי המשרה ולפעילות החברה ועונים על צרכיה הייחודיים. לאורך התהליך נבחנות יכולות המכירה של המועמד, ניהול תהליכי המשא והמתן שלו, יכולותיו הבינאישיות ותפקודו לאורך ציר זמן. במידה ומדובר בתפקיד ניהולי נבדקות גם יכולות ניהול, הנעה ותקשורת בינאישית.

לכל תהליך גיוס ממונה מנהל פרויקט מקצועי ובעל ניסיון בביצוע תהליכי גיוס ממוקדים, אשר לומד בתחקור מקדים את אופי פעילות חברתך, את דרישות התפקיד ואת פרופיל המועמדים ומבצע את תהליך הגיוס מתחילתו ועד סופו.

התהליך כולל גם סינון קורות החיים אשר מתקבלים למשרה הספציפית, ראיונות ראשוניים וסדנאות מיון לאבחון יכולות המכירה והניהול , חוות דעת מקצועית על המועמדים וראיונות מסכמים על מנת לקבל החלטות אופטימאליות למשרה הנדרשת ולארגון.ליצירת קשר לחצ/י כאן