חדשות
 1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

 2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

 3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

משאבי אנוש >> תוכנות שונות >> HRMS מערכות לניהול משאבי אנוש

סינאל מלל פייוויי


שם החברה : סינאל מלל פייוויי

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 09-7750400
פקס 09-7447735
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.synel-mll.co.il
כתובת היצירה 11ב`, רעננה 43663

פעילות כללית

מערכת הרמוני לניהול משאבי אנוש ושכר

ניהול משאבי האנוש הוא נושא חשוב ורגיש בכל ארגון קטן וגדול כאחד. מתן הפתרון חייב להיות מדויק ומותאם לצרכיי העובד והארגון.

הפתרונות של סינאל מלל פייוויי מאפשרים למנהלים בכל הדרגים בארגון, לנהל את עובדיהם באמצעות כלי עבודה מתקדמים ביותר בכוחות עצמם, בזמן אמת, מסביב לשעון, ולא רק בסוף כל חודש. מבלי לפנות בשאילתות אל לשכת שירות, מבלי לקבל הצעת מחיר, ובלי המתנות מיותרות בארגון לטיפול בסוגיות.

הפתרונות ניתנים ליישום בצורה מודולארית, ומיועדים לתפקד כמערכת אינטגרטיבית שבה נתוני העובד נקלטים פעם אחת בלבד ומיושמים בכל המודולים של המערכת. שיטה זו מהווה חיסכון בזמן ובעלות, מונעת טעויות ומאפשרת זמינות מקסימאלית. מערכת הרשאות, מאפשרת חשיפה ממודרת של המידע בכל הרמות עד רמת השדה.

הפתרונות מותקנים, מיושמים ומוטמעים ע"י צוות מומחים מיומן, הדואג לקישורם לשאר מערכות המידע בארגון בצורה מיטבית.
המערכות עליהם מתבססים הפתרונות החדשים של סינאל מלל פייווי הינה מערכת "עוצמה" במערכת עוצמה, מודולים שנותנים כלים לניהול משאבי אנוש, נוכחות ושכר.
המערכת כוללת: שעוני נוכחות.מודול משאבי אנוש
:
מערכת הרמוני שכר בנויה על תשתית הכוללת מבנה נתונים קבוע המכיל את כל הנתונים הקבועים / הסטנדרטיים של העובד, ומבנה נתונים "משתנה" המכיל את הנושאים המיוחדים שהארגון / מנהל המערכת החליט לנהל עבורם מידע על עובדים. מרבית נתוני העובדים מנוהלים עם תאריכי תוקף, גם לנתונים הקבועים במערכת מנוהלים אירועים השומרים מידע היסטורי של הנתונים. באופן זה, ניתן לקבל מידע על פרטי העובד נכון לכל נקודת זמן ולראות באירועי העובד את השתלשלות המידע והנתונים במהלך חיי העובד בארגון. חשוב לציין כי המערכת מאפשרת "קישור" של נתוני כ"א לתהליך חישוב השכר. ניתן להגדיר נוסחאות בעת בניית חוקת השכר בארגון כך שהתניה לביצוע תשלום וסכום התשלום ייגזרו מתוך הנתונים במערכת משאבי אנוש.

מחולל האירועים הינו מודול המאפשר למשתמש להגדיר אירועים בצורה קלה ומהירה.

קשר-אב-אירועים - ניתן להגדיר במערכת באמצעות טבלת קשר, הצגת נתונים דינאמית מתוך אירועי העובד לתוך מסך אב.

מחולל הטבלאות - מחולל הטבלאות במערך הרמוני שכר הינו מחולל גמיש המאפשר הגדרה פשוטה ודינאמית של טבלאות וקשרים בין טבלאות. המחולל מאפשר הקמת טבלאות פרטיות ע"י המשתמש, ושילובן בתוכניות במערך.

ניהול תיק עובד - ניתן לנהל באמצעות המערכת תיק עובד ממוחשב. קיימת אפשרות לסרוק תמונות ומסמכים, לשמור אותם במחשב ולקשר בין נתוני העובדים (כרטיס עובד) ובין המסמכים השייכים לו.

אחזור מידע ומחוללים - המערכת מאפשרת לצפות ולאחזר מידע במגוון אפשרויות:

 • בסיס הנתונים הינו פתוח לשאילתות SQL או למחוללי דוחות וגרפים הפועלים מול בסיסי נתונים יחסיים.
 • מחולל דוחות כ"א, המאפשר שליפה והצגת נתונים, לחתך אוכלוסיה מבוקש, כולל אפשרות לשילוב נתונים ממערכת השכר, העברת התוצאות לאקסל ואפשרות ליצירת קובץ למיזוג דואר בשילוב תוכנת WORD.
 • מחולל שליפת נתונים מטבלאות המערכת לאקסל.

אבטחת מידע הרשאות ומידור
כל משתמש הנכנס למערכת הרמוני שכר, חייב לבצע Login לבסיס הנתונים. דבר זה מחייב הגדרת כל משתמש כ- User של בסיס הנתונים כולל הפרופיל המתאים. נתוני המערכת, נשמרים כולם בבסיס הנתונים, כך שלא ניתן לגשת אליהם, אלא אם כן קיימות למשתמש הרשאות מתאימות של בסיס הנתונים.
בנוסף לכך, הוגדרה במערכת הרמוני שכר מערכת הרשאות / מידור מתקדמת הכוללת את הנושאים הבאים:

 • הרשאות לפי סוג משתמש: מנהל מערכת, משתמש שכר, משתמש כ"א. לכל סוג משתמש כזה ניתן להגדיר פרופיל הרשאות מתאים לו בכל הקשור להצגת נתונים, עדכון הנתונים וביצוע תהליכים במערכת.
 • הרשאות לפי תהליכים: לכל תהליך בעל חשיבות במערכת, ניתן להגדיר לכל משתמש האם מותר או אסור לו להפעילו.
 • הרשאות לנתונים: ניתן להגדיר לכל משתמש עד רמת הטבלה/אירוע האם מותר לו לצפות ו/או לעדכן את נתוני הטבלה / האירוע.
 • הרשאות לפי אוכלוסיית עובדים: המערכת מאפשרת לקבוע ולהגדיר לכל משתמש על איזו אוכלוסיית עובדים מותר לו לעבוד, וע"י כך להגביל משתמשים לחלון העובדים הרלוונטי להם בלבד.

מחוללי דו"חות
במודול משאבי אנוש בהרמוני שכר קיימים מספר כלים ומחוללים לאחזור מידע מתוך נתוני העובדים.

 • מחולל דו"חות מיוחדים (מחולל זה הינו חלק ממערכת הרמוני לחישוב השכר.)
 • מחולל כ"א - מאפשר הצגת נתונים אישיים של העובד כולל אפשרות לשילוב נתונים ממערכת השכר. קיימת אפשרות ליצור באמצעות המחולל קובץ למיזוג דואר לתוכנת word, בעזרתה ניתן להוציא מכתבים לעובדים תוך שימוש בכלי מיזוג דואר. כמו כן ניתן להפיק באמצעות מחולל זה קובץ לאקסל.
 • הגדרת אוכלוסיה - ניתן (לא חובה) להגדיר בכלי המערכת אוכלוסיה הרלוונטית להפקת הדו"ח. את האוכלוסיה ניתן לקטלג לצורך שימושים חוזרים וניתן לקשר אותה הגדרת אוכלוסיה למספר דוחות. הגדרת האוכלוסיה מתבצעת על בסיס בחירת והשוואת ערכי שדות בנתוני העובד או באירועים שדווחו לעובד, כולל כמובן גם אירועים שהוגדרו באמצעות מחולל הגדרת האירועים.

מבנה עץ ארגוני:
המערכת מאפשרת להגדיר את מבנה העץ הארגוני, לכל יחידה ארגונית ניתן להגדיר שיוך למנהל היחידה וליחידה הממונה. המערכת מאפשרת לנהל ולעקוב אחר המבנה הארגוני, ביצוע שינויים והצבת העובדים ביחידות הארגוניות השונות, ניתן להפיק דוח המפרט את המבנה ההיררכי של הארגון. הדוח יכול להיות מופק לתחום רמות היררכיה או יחידות ארגוניות ובמיון המבנה הארגוני.

>> מערכת הרמוני שכר
>> נוכחות ומשימות

>> בקרת כניסה
>> דיווח ובקרהליצירת קשר לחצ/י כאן