חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

משאבי אנוש >> ייעוץ >> אסטרטגיה

ניתוב מערכות יועצים לניהול


שם החברה : ניתוב מערכות יועצים לניהול

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 03-6441121
פקס 09-7603277
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.nituv.com
כתובת קדושי קהיר 8, כפר סבא

פעילות כללית

חברת ניתוב מערכות יועצים לניהול מספקת שירותי הדרכה, ייעוץ ושירותים מקצועיים בניהול. החברה מעסיקה צוות יועצים בעל השכלה במדעי הניהול וניסיון בשיטות ניהול מתקדמות בשילוב טכנולוגיית מידע. 
הצלחת הלקוחות הוא האתגר המקצועי של ניתוב מערכות יועצים לניהול.
ליבת הפעילות של החברה כוללת תכנון, הקמה ושיפור מערכות ניהול, כאמצעי המסייע ללקוחותיה לשפר באופן מתמיד את המצוינות העסקית ואת כושר התחרות.

דורון חיות: מנהל ויועץ
דורון חיות, מייסד החברה, הינו בעל ניסיון של 15 שנה, בענפי הייעוץ, ההדרכה ומתן שירותים מקצועיים בתחומי ניהול איכות, חדשנות ומצוינות עסקית. עם  לקוחותיו נמנים חברות הי-טק, ארגוני שירות וחברות תעשייה ומסחר מובילות במשק. בעבר שימש כסוקר (במיל.) של מערכות ניהול האיכות בחיל האוויר הישראלי. לדורון תואר במינהל עסקים ובתעשייה וניהול

צוות יועצים בכירים
ניתוב מערכות יועצים לניהול מעסיקה יועצים בכירים, בעל ניסיון רב בתחומי ניהול כללי בכיר, ניהול וחדשנות בתהליכים עסקיים, ניהול אסטרטגי, ניהול איכות, ניהול שיווק ומכירות, ניהול המו"פ, ניהול תפעול, טכנולוגיית מידע. המכנה המשותף של הצוות המקצועי הוא היותו מורכב רובו ככולו מאנשי מקצוע מצליחים, חרוצים, שאפתנים, הישגיים ויסודיים, הבוחנים בהתמדה את מידת שביעות הרצון של הלקוחות.
השאיפה למצוינות של אנשי הצוות היא חלק מהשקפת העולם ודרך החיים של ניתוב מערכות יועצים לניהול. המצוינות מחייבת משמעת עצמית גבוהה ואמונה שתמיד ניתן להוביל את הלקוח ליעדים רחוקים יותר. החתירה והשאיפה לשלמות מחייבים את החברה לחדשנות וליצירתיות, הבאים לידי ביטוי בהצבת מטרות קשות יותר להשגה, תוך ביצוען באופן מיטבי בכל אחד מהפרויקטים.
חברת ניתוב מערכות יועצים לניהול מאמינה כי ניתן להנחיל ערכי מצוינות בתנאי שהמורה יהא מוכן להטיל תביעה זאת בראש ובראשונה על עצמו, בבחינת "נאה דורש ונאה מקיים".


לצפייה בשירותים נוספים:
  Û  ייעוץ לטכנולוגיות מידע
  Û  ייעוץ לתהליכי ניהול איכות
  Û  ניהול תפעול, מצוינות תפעולית, ניהול שרשרת אספקה וניהול פרויקטיםניהול וחדשנות בתהליכים עסקיים 
(תהליכי שיווק, מכירה, מו"פ ועוד)

חדשנות בתהליכים עסקיים מהווה מסגרת שיטתית אפקטיבית, מבוססת מחקרים עדכניים, לפיהם חברות הצליחו בדרכים חדשניות להשיג רווחיות מעל הממוצע בגבולות הענף, מול ביקוש קיים, וכן ליצור שווקים חדשים ולשלוט בהם בלעדית.
תכליתה של החדשנות בתהליכים עסקיים היא ההצלחה העסקית.

הידע והניסיון של ניתוב מערכות יועצים לניהול מבוססים על גישת ושיטות של חדשנות אשר יסייעו לשיפור בתהליכים עסקיים, המהווים אבן יסוד בהצלחה של חברות בתחרות בביקוש קיים ויצירת שווקים חדשים. הידע והניסיון של ניתוב מערכות יועצים לניהול מאפשרים פיתוח דרכים חדשניות, שבאמצעותן חברה יכולה להצליח להשיג רווחיות גבוהה ורבה יותר מן המתחרים ומן הממוצע בענף.

השירות המוצע
  ü  ניתוח תהליכים עסקיים במצב קיים
  ü  הגדרת אתגרים עסקיים וייזום צוות חדשנות ארגוני
  ü  הדרכות בנושא חדשנות בתהליכים עסקיים 
  ü  תכנון ובנייה של תהליכים עסקיים חדשניים
  ü  תכנון ויצירת מודלים עסקיים חדשניים
  ü  הדרכות ביישום חדשנות במודלים עסקיים

 

ניהול כללי בכיר 

במציאות הקיימת בעולם העסקים, נדרשים מנהלים בכירים להתמודד עם אתגרי הצלחות בניהול חברה בעולם מודרני ובסביבה משתנה. העולם המודרני מחייב מנהלים בידע רב וניסיון בתחומים מגוונים כאמצעי לקבלת החלטות מבוססות ידע ומידע.
ידע וניסיון מקצועי בתחומים מגוונים מהווים מפתח להצלחה של מנהלים בכירים. הצוות המקצועי של ניתוב מערכות יועצים לניהול כולל יועצים בכירים בתחומי הניהול השונים, אשר ביכולתם לסייע למנהלים לקבל החלטות אפקטיביות שיובילו את החברה להצלחה עתידית.

השירות המוצע
  ü  ניתוח מצב קיים בארגון / בחברה
  ü  זיהוי והגדרה של מבנה הארגון, המלצות לשיפור
  ü  הגדרת חזון וסיוע בהשגתו 
  ü  סיוע למנהלים בקבלת החלטות בתחומי הפעילות השונים בארגון כולל:
       ניהול כללי, ניהול אסטרטגי, ניהול שיוור ומכירות, ניהול תפעול ושרשרת
       אספקה, ניהול האיכות, ניהול פרויקטים, ניהול טכנולוגיית המידע ועוד.


ניהול אסטרטגי

הניסיון להצליח בדרכים מקובלות ושגרתיות מוביל חברות להתחרות בתוך גבולות הענף, מול ביקוש קיים, ברמת רווחיות ממוצעת של הענף, הנקבעת ע"י כוחות השוק לטווח ארוך. חברה יכולה להשיג רווחיות טובה יותר בענף, מול ביקוש קיים, אם היא מצליחה לקבל מחירים גבוהים יותר מהמתחרים או אם מבנה העלויות שלה נמוך או אם מצליחה ליישם את שניהם בעת ובעונה אחת.
גישת הניהול האסטרטגי של ניתוב מערכות יועצים לניהול מסייעת לחברות להצליח בתחרות בשוק קיים ואף ליצור שווקים חדשים. לצוות היועצים של החברה ניסיון רב שנים בהתמודדות עם המורכבות של ניהול אסטרטגי והוא מסייע למנהלים לבצע את המשימה באופן פשוט ככל הניתן.
האתגר הגדול של ניתוב מערכות יועצים לניהול הוא בגיבוש אסטרטגיה אפקטיבית. הייעוץ מבוסס על כלי ניהול אפקטיביים, המאפשרים לארגון לקבל החלטות נכונות בזמן נתון.

השירות המוצע
  ü  ניתוח הסביבה החיצונית והפנימית
  ü  ניתוח הזדמנויות, איומים, חזקות, חולשות SWOT
  ü  ניתוח כוחות הפועלים על החברה בענף 
  ü  ניתוח מערך תפעול החברה
  ü  הגדרת חלופות אפשריות להצלחה של הארגון בביקוש קיים
  ü  הגדרת ענפים חלופיים ליצירת ביקוש חדש
  ü  הגדרת קהלים של לקוחות שכדאי לחברה להתמקד בהם
  ü  הגדרת ייחודיות החברה והצעה לחדשנות בתועלת ללקוחליצירת קשר לחצ/י כאן