חדשות
  1. ברוכים הבאים ל HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה תמצאו באתר ? צ'ט און ליין ועוד...

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

הדרכה >> הרצאות >> אינטליגנציה רגשית

מכון שלו יעוץ והדרכה בע``מ


שם החברה : מכון שלו יעוץ והדרכה בע``מ

מיקומים : כל הארץ, חו``ל

פרטי התקשרות

טלפון 09-9541104 | 050-7717673
פקס 153-9-9541104
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.shalev-institute.com
כתובת ארלוזורוב 26, הרצליה 46448

פעילות כללית

מכון שלו יעוץ והדרכה בע"מ פועל משנת 1989, מועד חזרתו של ד"ר יוסי שלו מארה"ב, שם רכש את השכלתו. תואר שני (MBA) במנהל עסקים, תואר שלישי (PHD) במדעי ההתנהגות.
לשעבר, איש עסקים ומרצה בכיר באוניברסיטת בר-אילן, מחבר הספר "נתינה" כיצד לקבל אנרגיה חדשה לחיים. השתתף בכתיבת הספרים: "עשינו עסק", "מנהלים עסק", "יוזמים עסק".  משלב ידע, חכמת חיים, מנהיגות וניסיון בינלאומי מגוון, יחד עם כשרון רטורי ובימתי. מעביר הרצאות וסדנאות לעובדי ומנהלי החברות המובילות במשק הישראלי. השתתף במספר תכניות רדיו וטלוויזיה: "המקצוענים", "אורחים בסלון", הטלוויזיה החינוכית "במחשבה שנייה". כתבות בירחון למנהלים מצליחים "אוורסט" ובשאר עיתוני ישראל.

לחץ על הקישוריות הבאות כדי לראות את ד"ר יוסי שלו בהופעה.

דוגמאות להופעה חיה:
הופעה בכפר המכבייה בכנס שנתי של סוכני חברת רי/מקס.
הופעה בתוכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בנושא: "חיים ללא כעס".
הופעה בפני נשות חבר ביום האישה בנושא: "שימור הזוגיות".
הופעה בתוכנית טלוויזיה בנושא: "הצבת מטרות-מפתחות להצלחה".

מוצרים לרכישה
תקליטור הרצאה, מתנה טובה למנהלים ועובדים.
במבצע מיוחד! מארז 4 תקליטורים בנושאים שונים.
ספר "נתינה" כיצד לקבל אנרגיה חדשה לחיים.

 


 

  • שרותי אבחון בצורה ממוחשבת להכוונה ללימודים או בחירת תחום עיסוק.
  • מוצרים להתפתחות אישית - תקליטורי שמע ותקליטור ווידאו של הרצאות, ספר "נתינה".
  • גישור, בעיקר בין בני זוג שנקלעו למריבות אבל רוצים להישאר ביחד.
  • הרצאות, השתלמויות, סדנאות וימי עיון.

רשימת נושאי ההרצאות - יש אפשרות להתאים הרצאה לצרכי הלקוח

"שקט נפשי - חיים ללא כעס" או "ניהול ללא כעס"
ההרצאה מועברת בצורה קולחת ומעניינת, מבדרת ומחכימה. יינתנו 10 כלים אפקטיביים ליישום מיידי. ההרצאה כוללת גם כמה קטעי משחק מבדרים. ההרצאה מלווה גם בדוגמאות מחיי היום יום מהמקורות היהודיים, מתרבויות אחרות ומהספרות המקצועית. היישום מיידי ומתאים למגוון של אירועים. מעניק יכולת להתמודד ושינוי גישה כלפי שלל מצבים ובעיות. לחץ כדי לראות את תקציר ההרצאה או את מצגת ההרצאה.

תקשורת אפקטיבית בעידן שאף אחד אינו מקשיב
הרצאה משעשעת המסבירה מדוע "הגברים הם מן המאדים והנשים הן מנוגה". כיצד "להציל את איש המערות". מדוע יש נתק בתקשורת בין בני זוג וכיצד לתקן זאת. יינתנו כלים כיצד לשמר את הזוגיות. תינתן שיטת תקשורת אפקטיבית המתאימה לכל מערכות יחסים, בזוגיות, בעבודה, בעסקים וגם עם הילדים. אפשר לראות קטע מההרצאה ביו-טיוב הרצאה בפני נשות "חבר" ביום האישה.

מפתחות להצלחה - כיצד להיות הפסיכולוג של עצמך
כיצד להתגבר על קונפליקטים פנימיים המונעים הצלחה, ולהתגבר על: חוסר משמעות, דחייה למחר, פחד מכישלון, פחד מדחייה, התכחשות למציאות, רגשות שליליים - כעס. הכלים שיינתנו בהרצאה מכסים 80% מהסיבות שבגללן אנשים הולכים לפסיכולוג.

דמיון מודרך - הכוח שבמוח
עקב ההתפתחות הטכנולוגית והרציונליזציה, המוח השמאלי הפך להיות יותר דומיננטי. האדם טרוד במחשבות ודאגות רוב הזמן, אינו יודע להרפות וזו הסיבה ללחץ ושחיקה ומחלות פסיכו-סומאטיות. בהרצאה יינתנו מספר שיטות להרפיה ומדיטציה. כיצד להתגבר על מכשולים, להגיע למטרות, ובריאות טובה יותר באמצעות אוטוסוגסטיה.

מסע אל הזמן האבוד - ניצול הזמן בצורה אפקטיבית
רוב המנהלים מתלוננים שביקורי פתע, "הנחתות" מלמעלה, משבשים להם את סדר היום ואינם מספיקים את אשר תכננו לעשות. בהרצאה יינתנו כלים כיצד להגיע למרב השליטה במאורעות חיינו. כיצד להתמקד ב"חיוני" ולא ב"דחוף". לחץ כדי לראות את תקציר ההרצאה או את מצגת ההרצאה.

סגנונות בקבלת החלטות - אפיון סגנונות ניהול
ישנם ארבעה סגנונות אישיות על פי יונג (תקיף, הגיוני, יצירתי, מתייחס). האישיות של כל אחד מאיתנו מורכבת מארבעת הסגנונות הללו וכל אחד מקבל החלטות בצורה שונה. באמצעות שאלון אמריקאי, המשתתף בהרצאה ילמד לזהות את הסגנון האישיותי שלו, הוא יבין מדוע הוא מקבל החלטות כפי שהוא מקבל. ילמד לזהות סגנונות של האנשים סביבו הן בעבודה והן בבית. ילמד כיצד לתקשר איתם בצורה יותר אפקטיבית. כל משתתף יקבל את תוצאות השאלון בצורה ממוחשבת לדואר האלקטרוני שלו. באתר של מכון שלו אפשר לראות את תקציר ההרצאה, את מצגת ההרצאה, את השאלון וכן דוגמא של פלט מחשב.

תזונת נפש גוף ונשמה
רוב הדיאטות מטפלות רק בשליש מהבעיה, בגוף, בתזונת הגוף, סוגי אוכל, כמות קלוריות, מה מותר לאכול וממה כדאי להימנע. רוב הדיאטות נכשלות מאחר ולא מטפלים בשני השלישים הנותרים, הנפש והנשמה. בהרצאה נלמד כיצד לאכול בשקט נפשי, להימנע ממצבי לחץ ושחיקה ולגרום לאוכל להתעכל בצורה אפקטיבית. כמו כן, נלמד על המרכיב של הנשמה בכל העניין, כיצד לנשום נכון ולגרום לבעירה טובה יותר של הקלוריות. אפשר לראות קטע מההרצאה ביו-טיוב הרזייה ללא דיאטה.ליצירת קשר לחצ/י כאן