חדשות
 1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

 2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

 3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

שכר והטבות >> ביטוחי חיים וקרן פנסיה >> קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים

כנען סופר


שם החברה : כנען סופר

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 03-7688428
פקס 03-7608440
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.cnaansofer.co.il
כתובת רח` עמל 68, ת.ד. 3599, ק. אריה, פתח תקווה 49513

פעילות כללית

כנען סופר מעמידה לרשותך ניסיון ומוניטין של למעלה מ- 40 שנה בתחומי הביטוח והפיננסים. החברה מתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים, ביטוח ופיננסים למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, מפעילה מערך גביה המבצע סליקה בהיקף של כ- 150 מיליון ש"ח בשנה ומספקת שרות לכ- 14,000 לקוחות ברחבי הארץ.

בין לקוחות החברה: בית חולים אסותא, זרעים גדרה, סולתם, רשת ניופארם, רשת אפריל, משרד הביטחון, המכון הביולוגי ועוד...

כנען סופר מעסיקה אנשי מקצוע רבים, מהטובים והמנוסים בענף, המאמינים בכל ליבם כי יחס אישי ואנושי הוא המפתח להצלחה.

מומחים מהשורה הראשונה בישראל, מספקים בדיקות מעמיקות לתיקי ביטוח קיימים ומציעים תכניות התואמות לסביבת הסיכונים במסגרתה הלקוח פועל. צוות המומחים כולל מנהלי מרכזים רפואיים ובתי חולים, פרופסורים, רופאים בכירים ועורכי דין מנוסים.

בתחום ניהול הסדרים פנסיוניים, כנען סופר מייצגת מגוון קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים וקופות גמל, באמצעות מיטב אנשי המקצוע ומערכת מיכון מתקדמת.

בתחום ניהול הסדרי בריאות וביטוחי הפרט - בריאות, סיעוד, תאונות אישיות, נסיעות לחו"ל ושיניים אנו מציעים פתרונות ייחודיים ומשתלמים הכוללים ייעוץ לעובד ולפרט.

בתחום ביטוח מפעלים וארגונים - ייעוץ והכוונה לביטוחים הנחוצים, הכנת מפרטים להסכמים ומכרזים קבוצתיים, עריכה ובדיקת הסכמי התקשרות עם חב` הביטוח השונות.

בתחום ביטוח אלמנטרי קבוצתי - שרות מקיף ואטרקטיבי לביטוחי רכב, דירות, עסקים ומשרדים.

כנען סופר מבטחת את לקוחותיה בחברות הביטוח הגדולות והחזקות במשק הישראלי, תוך שמירה על גמישות עסקית, יצירתיות, הצעת פתרונות ומוצרים ייחודיים בכל הענפים והישענות על גב רחב, בעל יכולת פיננסית מוכחת.

סוכנות הביטוח עצמאית לחלוטין, איננה בבעלות אחת מחברות הביטוח ומכאן עוצמתה ויכולתה להשיג תעריפים מוזלים והטבות מיוחדות המועברות ישירות ללקוחות.

כנען סופר מציעה ללקוחותיה ערכים מוספים רבים, ביניהם: הטבות והנחות בחברות וגופים מובילים בתחומם, כגון: מכון רביד, Home Check-In, B-well, מטרות, קרן קרדיט לישראל ועוד...קרן פנסיה

קרן פנסיה הינה תוכנית המיועדת להקנות זכויות פנסיה לעמית החבר בה.
הקרן מטפלת ב-3 נושאים חשובים:

 1. פנסיית נכות (אובדן כושר עבודה).
 2. פנסיית שארים (ביטוח חיים).
 3. פנסיית זקנה (קצבה).

קרן פנסיה הינה תקנון אשר באמצעותו מעוגנות זכויות העמיתים. מנהלי הקרן רשאים לשנות את תקנון הקרן מעת לעת, אך כל שינוי מצריך את אישור אגף ההון במשרד האוצר. כל התשלומים המשולמים מקרן הפנסיה הינם תשלומים חודשיים, לרבות מקרה מוות. תשלומים אלו עלולים להיות חייבים במס. קיימים הבדלים בין 2 סוגי קרנות פנסיה: מחד - קרנות שנערכו עד שנת 1995 ומאידך - קרנות חדשות שנערכו החל ממרץ 1995.

קרן פנסיה שנערכה עד לשנת 1995
קרן סגורה למצטרפים חדשים, אשר נבנתה במתכונת הבאה: 6% הפרשה לפיצויים, 7.5% הפרשה לתגמולים על חשבון המעסיק ו- 7% הפרשה לתגמולים על חשבון העובד.
בקרן זו נהוג להפריש לקופת הפיצויים השלמה נוספת בגובה של 2.33% מהשכר. זכויות העמית נקבעו בהתאם לוותק שלו אצל כלל המעסיקים. גיל הפרישה לגבר הינו 67 ולאישה 64. ניתן לפרוש מוקדם יותר אך הדבר יגרור הפחתה בזכויות הפנסיה של העמית. קרנות אלו נסגרו עקב בעיות חמורות של איזון אקטוארי.

קרן פנסיה חדשה
קרן הפנסיה החדשה מבטחת פרמטרים זהים לקרן הישנה. קרנות הפנסיה החדשות דומות זו לזו וכולן מבטיחות פנסיה לנכות, שארים וזקנה. כספי העמיתים מושקעים על-פי החלוקה הבאה: 30% מהכספים באגרות חוב של המדינה הנושאות תשואה מובטחת ו-70% מהכספים המושקעים בשוק ההון.

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים הינו ביטוח פנסיוני למנהלים ועובדים שכירים. הביטוח כולל חסכון לפנסיה לעת פרישה מהעבודה וכן ביטוח חיים למקרה מוות. אופציה נוספת בביטוח זה: כיסוי למקרה של אובדן כושר עבודה.

המטרה היא לדאוג לרווחת העובד ומשפחתו בתקופות ובמצבים בהם אינו מתפרנס למחייתו, וכמובן, בהיערכות לקראת הפנסיה - לאפשר שמירה על רמת חיים לה הורגל העובד.

2 מסלולים נפוצים בביטוח מנהלים:

 1. מסלול קצבה: מסלול המבטיח תשלום חודשי קבוע לכל החיים.
 2. מסלול קצבה לא משלמת: מסלול בו יתקבל הסכום הצבור בפוליסה בסכום חד פעמי.

הביטוח הפנסיוני כולל שני מרכיבים עיקריים: חסכון + ביטוח (ריסק). החיסכון נצבר לזכות העובד וצובר תשואה, כאשר מרכיב הביטוח משמש את העובד בעת הצורך. ככל שמרכיב החיסכון גבוה יותר כך המרכיב הביטוחי נמוך יותר.

יתרון חשוב בביטוח מנהלים לקצבה טמון במקדם הפנסיה של העובד, המעוגן חוזית, כך שבמקרה של עליה בתוחלת החיים, מקדמי הקצבה יישארו כפי שהיו ביום ההצטרפות לביטוח.

הפרשה לביטוח מנהלים:
8.33% על חשבון המעסיק לקופת פיצויים
5% על חשבון המעסיק לקופת תגמולים
עד 2.5% על חשבון המעסיק לכיסוי אובדן כושר עבודה.
5% על חשבון העובד לקופת תגמולים

8.33% המופרשים על ידי המעסיק על חשבון פיצויי פיטורין מהווים צבירה של משכורת אחת בשנה לזכות העובד במקרה פיטורין. כספי פיצויים ניתן לפדות עם סיום העבודה במקום העבודה.

5% תגמולי מעסיק + 5% תגמולי עובד לא ניתן למשוך עם סיום העבודה במידה והכספים מיועדים לקצבה. במידה והכספים מיועדים לקופה הונית ניתן למשוך את הכסף רק בתנאים מגבילים כגון: מובטל חצי שנה, עצמאי חצי שנה וכיו"ב...

ניתן להגדיל את ההפרשה לתגמולים לסך של עד 7.5% תגמולים ע"ח מעסיק (לרבות העלות לאי כושר) ו-7% לתגמולים ע"ח של העובד.

ביטוח ריסק

ביטוח ריסק, כשמו כן הוא - ביטוח לסיכון בלבד.

ביטוח זה נועד למקרה פטירת המבוטח חו"ח בתוך תקופה נתונה.
במידה ונפטר המבוטח בטרם הגיעו לגיל סיום התקופה הנתונה, יהיו זכאים מוטביו לסכום חד פעמי מחברת הביטוח, בהתאם לקביעת המבוטח בהצטרפותו לביטוח.

פרמיית הפוליסה בביטוח זה משתנה מדי שנה או חמש שנים, בהתאם לגיל המבוטח. ביטוח למקרה מוות בלבד (ריסק), מסתיים בהגעת הפוליסה לתום תקופה.

ניתן לערוך ביטוח זה בפוליסה עצמאית ו/או להוסיפה לפוליסת חיסכון.

אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה נועד להגנה ושמירה על המבוטח והמשפחה למקרה בו הפך המבוטח לבלתי כשיר לעבודה, אם כתוצאה ממחלה או תאונה. במקרה זה, חברת הביטוח תשלם למבוטח פיצויים חודשיים, כפי שנקבעו מראש מתום תקופת ההמתנה בת 3 חודשים או אם נקבע אחרת.

הפיצוי המכסימלי עומד על 75% מגובה המשכורת ומשולם כל עוד המבוטח מצוי במצב רפואי כמפורט. בביטוח זה קיימים מספר רבדים הכפופים להגדרת אובדן כושר עבודה, במקרים בהם המבוטח אינו יכול לעסוק בכל עבודה שהיא או אובדן כושר עבודה אשר בעקבותיו המבוטח לא יכול היה לעסוק בכל עיסוק סביר, התואם את השכלתו, הכשרתו וניסיונו, או אובדן כושר עבודה אשר בעקבותיו המבוטח לא יכול היה לעסוק בעיסוק שבו עסק ב-5 השנים האחרונות.

בכל פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה ישנו נספח נוסף המתייחס למצב של נכות, המעניק תשלום נוסף במקרה של נכות מלאה או חלקית. בקרות מקרה אובדן כושר עבודה, מקבל המבוטח "שחרור" (פטור) מתשלום פרמיית הפוליסה וחברת הביטוח משלמת במקומות את הפרמיה לפוליסה בין אם היא פוליסה עם חיסכון לביטוח מנהלים / הסדר פנסיוני או ביטוח פרטי במסגרתו קיים כיסוי זה. גובה הפיצוי נקבע על-ידי גובה המשכורת או ממשלח היד ונחשב "הכנסה מיגיעה אישית".

תגמול חודשי יקבל המבוטח, עד אשר יקרו הדברים הבאים:

 1. החלמת המבוטח או חזרה לעבודה.
 2. מות המבוטח חו"ח.
 3. תום תקופת הביטוח.

תמיד לשרותך

כנען סופר דואגת לך כל ימות השנה למידע מקצועי בעל ערך רב לארגון ולעובדיו.
המידע עומד לרשותך באתר כנען סופר, בכתובת: www.cnaansofer.co.il

בנוסף, נשמח לעמוד לרשותך בתאום פגישה אישית במשרדך, במועד הרצוי לך.
לתאום פגישה, טלפן/י: 03-7688428

 הסדרים פנסיוניים
 דמי מחלה ותאונות עבודה
 ביטוחי בריאות
 ביטוחי שיניים
 ביטוחי תאונות אישיות
 ביטוחי נסיעות לחו"לליצירת קשר לחצ/י כאן