חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

משאבי אנוש >> תוכנות שונות >> ניהול כח אדם

חילן טק


שם החברה : חילן טק

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 03-6383333
פקס 03-6383828
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.hilan.co.il
כתובת המסגר 12, תל אביב 67776

פעילות כללית





קבוצת חילן טק הנה החברה המובילה בישראל באספקת שירותים ופתרונות לניהול כולל של המשאב האנושי בארגון: שכר, נוכחות ומשאבי אנוש.

לרשות החברה עומד ניסיון מקצועי של עשרות שנות פעילות בכל מגזרי המשק, מוניטין המתבסס על אמינות מקצועית ועסקית ובסיס לקוחות יציב ורחב הכולל מאות ארגונים וחברות עסקיות מובילות מכל ענפי המשק.

פעילותה של חילן טק מתאפיינת במגמת פיתוח וצמיחה מתמדת, יציבות עסקית, התמחות ונסיון עתיר שנים, המאפשרים להמשיך לפתח ולהרחיב את יכולותיהן של כל חברות הקבוצה תוך השקעה מתמדת בפיתוח והטמעה של טכנולוגיות מתקדמות, וכן בקליטה, הכשרה והעסקה של אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

חילן טק משקיעה את כל מרצה ומשאביה במחשוב המשאב האנושי בארגון. בפעילות רצופה של עשרות שנים רכשה חילן טק מומחיות מובילה בתחום זה. כחלק ממחויבותנו למתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחות, אנו שוקדים על פיתוח וחידוש המערכת, תוך מתן מענה לצרכים המשתנים והדינאמיים של המשק הישראלי.

לרשות לקוחות חילן טק עומד שילוב ייחודי של ידע מקצועי וניסיון רב בפיתוח פתרונות המיישמים את טכנולוגיות המחשוב ועיבוד הנתונים המתקדמות מסוגן, ולצידו הכרות יסודית ועמוקה עם כל היבטי הרגולציה (חקיקה, תקנות, הוראות ביצוע) הרלוונטיים לניהול מערכות השכר ומערך כוח-האדם, באופן המבטיח ללקוח פתרון כולל - המותאם לצרכיו הייחודיים והניתן לעדכון והרחבה על פי הצורך.

חילן טק מעסיקה למעלה מ- 300 עובדים עתירי ניסיון, מומחי תוכנה ומערכות מידע, העוסקים במתן שירות מקצועי ללקוחות הקבוצה ובפיתוח יישומים חדשים הנותנים מענה מקצועי ומהיר להתפתחויות השוק ולצרכים הספציפיים והמשתנים של לקוחות החברה.

על לקוחות הקבוצה נימנים כ- 750 ארגונים וחברות מובילות במשק הישראלי:
רשויות מוניציפאליות, אוניברסיטאות ומוסדות השכלה, בנקים, חברות השקעה, חברות ביטוח, חברות תעשייתיות, חברות תקשורת, חברות היי-טק, עיתונות והוצאה לאור, אגודות ומוסדות, וכן עשרות גופים עסקיים בתחומים נוספים.

בין לקוחותינו:
בנקאות ופיננסיים -
בנק לאומי, פועלים, דיסקונט, הבינלאומי, מרכנתיל, בנק ישראל, הבורסה לניירות ערך
גופים ציבוריים - חברת חשמל, רכבת ישראל, נמל חיפה, נמל אשדוד, נמל אילת, אגד, ארקיע, קק"ל
תעשייה - אסם, תנובה, שטראוס, טבע, דלק, סונול, פז, תדיראן, אלקטרה, יוניליוור
מוסדות השכלה - אוניברסיטת תל אביב, בן גוריון, בר אילן, הטכניון, רשת אורט, מכון ויצמן, המסלול האקדמי
רפואה - מד"א, קופ"ח מכבי, קופ"ח מאוחדת, בי"ח אסותא, בי"ח לניאדו, ביקורופא, מכון מור
תקשורת והיי טק - ECI, אינטל, מוטורולה, סלקום, פרטנר, פלאפון, אלביט, קומברס, אמדוקס, יורוקום, קבוצת נס, יבמ, HP
מוניציפאלי - עיריית אשקלון, דימונה, הרצליה, חדרה, מועצה איזורית שומרון, אשכול, עמק יזרעאל
מדיה - ידיעות אחרונות, מעריב, הארץ, HOT, YES, ערוץ 10
גופים נוספים - מלונות ישרוטל, מלונות מוריה, מכון התקנים הישראלי, מודיעין אזרחי, התזמורת הפילהרמונית

כשטכנולוגיה ושירות הולכים יד ביד



מערכת אינטגרטיבית לניהול המשאב האנושי

מערכת חילן PRO היא מערכת משולבת הנשענת על מאגר נתונים מרכזי הערוך לקלוט ולטפל בכל המידע הרלוונטי בתחום משאבי האנוש: שכר, נוכחות ומשאבי אנוש.

מרגע קליטתו של העובד כמועמד, דרך טיפול בכל נושאי משאבי אנוש, שכר ונוכחות וכלה בתהליך פרישתו, מנוהל העובד באותה המערכת, על בסיס נתונים אחיד ובמסגרת תיק עובד ממוחשב.

לתצורה זו של הצבת העובד במרכז הפתרון וניהול כל נתוניו במסגרת מערכת אחת יתרונות רבים לארגון, אך המרכזיים שבהם ללא ספק הם:

  • יכולת אחזור מידע רב מימדי ואיכותי המשלב נתונים ממגוון נושאי משאבי אנוש
  • ביטול הצורך בממשקים
  • ייעול ושיפור תהליכי עבודה
  • שקיפות ואחידות בנתוני העובדים
  • גמישות בהגדרת תהליכי עבודה חוצי ארגון

המודולאריות של המערכת והמבנה הייחודי שלה מאפשרים לכל לקוח לצרף מודולים ולהטמיע כלים חדשים בהתאם לצורכי הארגון ובעת הנוחה לו. כל זאת בתהליך התפתחותי שאינו כרוך בהסבות ובשינויים ברכיבים הקיימים.

לרשות המשתמש עומדות יכולות אחזור מידע מתקדמות וידידותיות בכל אחד מהמסכים, האירועים והתהליכים המטופלים במערכת. כלי ניתוח ובקרה מתקדמים, אך בו בזמן פשוטים להפעלה מאפשרים יצירת דוחות על כל נתון המנוהל בבסיס הנתונים של המערכת ואת החופש לאחזר נתוני כוח אדם, שכר ונוכחות בכל חתך, עומק ותצורה אפשריים ולא כל הגבלה שהיא כל אלו מסירים באופן מוחלט את מגבלות אחזור המידע, הניתוח והבקרה שעמדו עד כה בפני משתמשים.

המערכת מוצעת במודל (ASP (Application Services Provider באופן שבו הלקוח מחובר בתקשורת למרכז המחשוב של החברה בתל-אביב. על פי מודל זה כל תשתיות החומרה, התוכנה והתקשורת הנדרשים לצורך הפעלת המערכות השונות מתוחזקים באופן שוטף על ידי חילן טק עבור כלל לקוחותיה. מודל זה מבטא את תפישת המחשוב המתקדמת ביותר, המאפשרת ללקוח לבצע ולנהל את כל עיבודי השכר הנדרשים באמצעות עמדה המקושרת ישירות למרכז עיבודי השכר הממוקם בבית חילן טק בתל-אביב.



ליצירת קשר לחצ/י כאן