חדשות
  1. ברוכים הבאים ל HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה תמצאו באתר ? צ'ט און ליין ועוד...

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

הדרכה >> קורסים והשתלמויות >> אימון צוותי מכירות שיווק ושירות

דנה אלון - ליווי ואימון אישי ואימון למיתוג


שם החברה : דנה אלון - ליווי ואימון אישי ואימון למיתוג

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 054-2158715
פקס
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.danaalon.co.il
כתובת

פעילות כללית

דנה אלון - מאמנת מקצועית מוסמכת עוסקת בליווי ואימון אישי ואימון למיתוג.
ליווי אישי ועסקי למנהלים ובעלי עסק ואימון למיתוג, הנחיית סדנאות גיבוש וקורסים בארגונים בהכשרת ופיתוח מנהלים ובעלי עסק ובבתי ספר מקצועיים. 

הייתי רוצה לשתף אותך בכמה מילים על מי אני ומה האני מאמין שלי : 
שמי דנה אלון, אחרי 15 שנה בסביבה עסקית יוצרת, התפתחתי לתחום האימון ובמשך 9 השנים האחרונות אני מאמנת אישית מקצועית מוסמכת (PCIL) מטעם לשכת המאמנים ועוסקת בליווי ואימון אישי ואימון למיתוג למנהלים ובעלי עסקים וכל מי שרוצה לנהל את חייו. 
כל חיי עסקתי בהפיכת רעיון (חלום) לחלק מהמציאות. בתור מי שבאה מהתחום העסקי אני מאמינה באימון בתור כלי מעשי בעל עוצמה שמביא לפיתוח ומצוינות אישית ובעיקר מביא תוצאות בשטח. 
לימודי התקשורת מלווים אותי לכל מקום לאורך דרכי. אם זה בפרסום, בשיווק ובייחוד באימון. הרי כל החיים זה שיווק (זה כבר די ברור) ויותר מזה החיים הם תקשורת. אני מאמינה כי הכול מתחיל בתקשורת שלנו עם עצמנו (אנחנו קצת מדלגים על השלב הזה) כשזה קורה, דברים שנראו קודם בצורה מסוימת נראים אחרת והכל בגלל העובדה שאנחנו רואים את העולם לא כפי שהוא אלא כפי שאנחנו. 

בוגרת חוג לתקשורת וניהול תואר ראשון ומנהל עסקים תואר שני. בעלת ניסיון של כ- 15 שנה בתחומי הפקה, תקציבאות במשרד פרסום ושיווק. תפקידי האחרון המרתק כשכירה היה ניהול תחום חטיפי הנוער באסם. 
מאמנת מקצועית מוסמכת PCIL מטעם לשכת המאמנים, בוגרת מסלול ב- coaching academy, קורס אימון מתקדם של CTI בי"ס הבינלאומי לאימון בישראל, ובוגרת סטודיו פרקטיקום של שרה ארבל והשתלמויות התקדמות במסלול תורת האינגראם.התחומים בהם אני עוסקת: 

ליווי ואימון אישי למנהלים ולכל מי שרוצה לנהל את חייו- תהליך של ליווי ואימון אישי מעלה מודעות, מעודד לקיחת אחריות ומסייע בניהול האנרגיה והעלאת האפקטיביות דרך בהירות וחיזוק הנאמנות העצמית. 
ליווי מנהלים ועובדים בכניסה לתפקיד חדש, בצמיחה אישית, בתהליך של חידוד אפקטיביות, קבלת החלטות, תקשורת בין אישית. 

אימון למיתוג- אימון למיתוג הינו כלי חד, נקודתי, מכוון מטרה כדי ליצור הצעת ערך ייחודית שנכונה לנו ולא לתחום שלנו. אימון למיתוג נותן ערכים של: פוקוס, חסכון ואפקטיביות. 

בעידן שהכישורים הטכניים הם כבר מזמן לא מהווים את הסיבה להעדפה, אימון למיתוג ככלי שימושי בחיינו בכלל ובמיתוג עצמי בפרט, עוזר לסנכרן ולבנות את המיתוג מ"בפנים" החוצה ולא להיפך. 
מיתוג נכון "עושה לנו שקט" והוא מבוסס על מי אני באמת ומה הערך והבידול שלי!!

סדנאות פיתוח מנהלים ו/או גיבוש
הסדנאות שאני מעבירה מתבססות על כלים אימונים. הן ייחודיות, חווייתיות ומפעילות את משתתפי הסדנא. הסדנאות חושפות לפעילויות המאפשרות למשתתפים להביא את עצמם ואת החוויה שלהם ומעוררות שיח מתוך הדינאמיקה של הקבוצה במבנה הסדנא. 
הסדנאות הועברו בהצלחה בקרב ארגונים שונים במסגרת ימי העשרה, ימי גיבוש ופעילויות תוכן. בקרב מחלקות שירות לקוחות, צוותי הנהלה וצוותי מכירות ומחלקות מגוונות. 
בין לקוחותי, קופ"ח כללית (צוותי בי"ח הרצפלד, מחלקת הגבייה מלקוחות), מכון רדליך, דיפלומה - האוניברסיטה הפתוחה, קומברס, עיריית מודיעין, חברת נטוצי ואיטל סופה, ארגון בטרם בטיחות לילדים, הנהלת בנק אוצר החייל, בית ספר אולטימה לעיצוב ואדריכלות פנים. 

הסדנאות

המותג שלי ואני - בנושא של בידול ומיתוג אישי והאפקט שמשפיע על תוצאות. האם אנו פועלים בהלימה לערכים שלנו או שסיפור מותג אחר מנהל את חיינו? 
הסדנא תחבר בין מיתוג לאימון ובין מותגים לערך ותאפשר לבחון כל אחד לעצמו האם הוא ממוקד ואפקטיבי כמו שהיה רוצה.

זה בראש שלך - מאיפה אנחנו מקשיבים - סדנא ייחודית חווייתית ומפעילה העוסקת בהקשבה ובפרשנות שלנו להקשבה ככלי ליצירת תקשורת בין אישית והעלאת האפקטיביות האישית, ארגונית והעסקית וחסכון בתסכול, זמן ואנרגיה. שיפור מו"מ דרך מודעות להקשבה שלנו לעצמנו, לסביבה העסקית ובכלל. סדנא שמעלה מודעות ומפרידה בין עובדות לפרשנות. שוברת פרדיגמות ומאפשרת אימוץ הסתכלות אחרת. יוצרת אבחנה בין המחשבות והדעות שלי, אפילו על עצמי, לעובדות ולמציאות. מעודדת ליצור פרשנויות ואפשרות. 
נברר מה אתם מביאים לתוך ההקשבה שלכם ואם אתם משתמשים בה או שהיא בכם? 
למי מתאים? צוותים בארגונים, לפעילות תוכן עם ערך מוסף לחידוד אפקטיביות כעבודת צוות ומול גורמים פנימיים או חיצוניים בארגון.

מלך הטריוויה - סדנא מפעילה ומעוררת מודעות לכוחם של שאלות. שאלות ככלי לניהול עצמי, מיקוד שליטה פנימי, מנהיגות ואחריות אישית. 
למי מתאים? במסגרת קורסי הכשרה של מנהלים, צוותים בארגונים ועסקים פרטיים לפעילות תוכן עם ערך מוסף והקניית כלי ניהול מועשרים לחידוד אפקטיביות. ליצירת קשר לחצ/י כאן