חדשות
  1. ברוכים הבאים ל HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה תמצאו באתר ? צ'ט און ליין ועוד...

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

גיוס >> השמה >> משאבי אנוש

דיאלוג - ייעוץ למשאבי אנוש


שם החברה : דיאלוג - ייעוץ למשאבי אנוש

מיקומים :

פרטי התקשרות

טלפון 03-5327070
פקס 03-5327171
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.dialog.co.il
כתובת רחוב האורנים 1, מרכז מסחרי רמת אילן, גבעת שמואל 51905

פעילות כללית
דיאלוג הוקמה ב- 1997 על מנת לתת לחברות הייטק פתרון איכותי לצרכי גיוס עובדים. כבר מעל לעשור דיאלוג מובילה את התחום של חברות השמה הן מבחינת הידע, השירותיות, מערכות המידע, הטכנולוגיה והיחס האישי. לחברה עשרות עובדים המתמחים בתחום הייחודי של דרושים להייטק. ליועצי ההשמה של דיאלוג ידע רב והיכרות ארוכת טווח עם טכנולוגיות, סביבות פיתוח, תחומי יישום ושאר היבטים מקצועיים שהופכים את עבודת ההשמה לממוקדת ואיכותית. צוות החברה עובר סדנאות והכשרות רבות ושומר על "יד על הדופק" עם המתרחש בתחום הדינמי של ההייטק.

דיאלוג עוסקת בהשמה מקצועית למשרות ותפקידים שונים בתחומי הכספים (מנהלי כספים, חשבים, כלכלנים, מנהלי חשבונות וכו`), כחלק מהפתרון הכולל שדיאלוג נותנת לצרכי גיוס העובדים של חברות בתחומי ההייטק והטכנולוגיה.

בין לקוחותינו חברות מובילות מכל תחומי ההייטק, מקומיות ובינלאומיות, חברות סטארטאפ, וכן חברות וגופים מתחומים אחרים שנדרשים לאנשי כספים מקצועיים.


התמחויות בתפקידי ניהול משאבי אנוש.

תהליך העבודה
מתוך מאות אלפי הפניות אל דיאלוג אנו שולפים את המועמדים בעלי מירב הסיכויים לענות על דרישות החברה והתפקיד. אנו מרבים להפגש עם מנהלי גיוס, לומדים היטב את תחום העיסוק של החברה, ושמחים לקבל פידבק על כל מועמד שהפננו. על מנת להתמקצע ולייעל את העבודה מול החברות, ייעדנו בדיאלוג לכל חברה "contact point" - יועצת השמה שתכיר ותלמד את צרכי הגיוס שלכם ואת מבנה החברה. אותה יועצת השמה תלווה את התהליך כולו מולכם, החל מאפיון הדרישה ועד האיוש. בצורה זו אנו מתעמקים בצרכים שלכם, מראיינים עבורכם את המועמדים המתאימים, ושולחים את הרלוונטיים בלבד למשרות המוצעות.ליצירת קשר לחצ/י כאן