חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

גיוס >> Head Hunting >> פניה ל Head hunters

דואט ניהול מתקדם למשאבי אנוש בע``מ


שם החברה : דואט ניהול מתקדם למשאבי אנוש בע``מ

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 09-8656969
פקס 09-8656968
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.duet-hr.com
כתובת

פעילות כללית

 ניהול מתקדם למשאבי אנוש בע"מ הינה חברה פרטית שהוקמה מתוך הבנה שעולם ההשמה במיוחד בתקופה הנוכחית זקוק לכיוון מקצועי ביותר.

לאחר שביצענו חקר שוק והבנו את צרכי הלקוחות בעידן החדש של גיוס העובדים והצורך בהתמקדות ומקצוענות מחד, ואת צרכי המועמדים לטיפול אישי, דיסקרטי, ממוקד וענייני מאידך, הבאנו את ניסיוננו הרב בגיוס והשמה לאורך השנים, והקמנו את במטרה ליצור גוף מקצועי המתמחה בכל הקשור במשאבי אנוש.

החברה פועלת בשיטה חדשנית התואמת את צרכי השוק המשתנים בתחום תעסוקת הבכירים והמומחים בארץ ובעולם בהשמה ייעודית ובשיטת ה- OutSourcing.

 מתמחה בלימוד מעמיק של צרכי הלקוח, באיתור ומיון מדויק של המועמדים המתאימים לארגון מחד, ובטיפול אישי ומקצועי במועמדים הבכירים מאידך.

הפעילות בחברה מקיפה את כל שלבי ההתאמה בין המשרה לבעל התפקיד הנדרש כאשר באפשרות הלקוח לבחור את מידת מעורבותנו בתהליך, החל מהגדרת המשרה, איפיון הדרישות, פרסום המודעה, מיון המועמדים, ראיון ואפיון מדויק הן מבחינת כישורי המועמד והן מבחינת אישיותו, תאום הפגישות אצל הלקוח או ריכוז המועמדים לראיונות הלקוח במשרדינו ועד משא ומתן בנושא שכר ותנאי עבודה.

 מיומנת בשרות מהיר, יעיל ודיסקרטי לחברות מהמובילות בארץ ובעולם בענפי ההייטק, שרותים, מוצרי צריכה, שוקי ההון וביוטכנולוגיה ומאגר מועמדים עשיר ואיכותי הכולל מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלים ואנשי מקצוע רבים מהמובילים במשק אשר בשל אופייה המיוחד של סומכים על כך כי יטופלו בידיים נאמנות.

הצלחותינו נמדדות בהשמות רבות ומוצלחות של עובדים שנקלטו במקומות עבודה יציבים ומבוססים עד היום ובקשרים עמוקים ומקצועיים עם לקוחותינו.
ביכולתנו לטפל ולתת מענה לגיוסים מורכבים וקשים להשמה, לבצע תהליכי SEARCH ומכאן שברשותנו מאגר משרות בלעדי וייחודי.

אנו מלווים את המועמדים שלנו לאורך השנים ולאורך שנות עבודתם, מועמדינו מוצאים ב- בית חם להתלבטויות המקצועיות שלהם ולמעבר לקריירה שניה.

www.duet-hr.co.ilHEAD HUNTING - תהליך לאיתור עובדים אקטיבי וממוקד

חלק מהשרות ומהמיומנויות שהתמחתה בהם דואט במשך השנים הינן
היכולות לאתר מועמדים באופן אקטיבי וממוקד.

בתנאי השוק הקיימים בימים אלו נוצר מצב שמועמדים בעלי התמחויות שונות ברמות שונות אינם זמינים או לחילופין קשים ביותר לאיתור.

לדואט היכולת לבצע SEARCH מקדים הממפה את שוק המועמדים בפרופיל הרצוי וכן יכולת "להצביע" על המועמד הראוי והגישה אליו.

יתרונה של דואט כחברה אינטימית ודיסקרטית ברור במקרה זה הן ללקוח שלא מעוניין להחשף והן למועמדים שבאופנים אחרים לא היו פונים מיוזמתם.

צורת החיפוש באופן אקטיבי הינה יעילה וממוקדת, דבר הנותן מענה לדרישות הלקוח שאין באפשרותו או שאינו מעוניין לגייס באמצעים הקונבנציונאליים.

התהליך יעיל וחוסך במשאבי הזמן והאמצעים של הארגון.

עם כל המשמעות הנגזרת מצמד המילים הלועזיות "HEAD HUNTING", דואט שומרת ומקפידה על כללי אתיקה ומהימנות הנגזרים מביצוע פעולות אלה.

לפרטים נוספים - אורית 054-5910093

להשמת בכירים והייטק הקישו כאןליצירת קשר לחצ/י כאן