חדשות
  1. ברוכים הבאים ל HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה תמצאו באתר ? צ'ט און ליין ועוד...

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

גיוס >> אבחונים >> מכוני אבחון

ב.י.פ יישומים פסיכולוגיים בע``מ


שם החברה : ב.י.פ יישומים פסיכולוגיים בע``מ

מיקומים : כל הארץ, חו``ל

פרטי התקשרות

טלפון 03-5783030
פקס 03-5784848
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.bipsite.co.il
כתובת מגדלי ויטה, רח` בן גוריון 11, בני ברק 51260

פעילות כללית

ב.י.פ היא חברה המספקת שירותי אבחון, גיוס והשמה, ייעוץ ומחקר בתחומים מגוונים של משאבי אנוש. מאז הקמתה בשנת 1979 החברה שומרת בקפידה על נורמות מקצועיות ואתיות גבוהות, ובשל כך צברה מוניטין רב כגוף מקצועי ואיכותי.

בב.י.פ נצברה מומחיות בתהליכי אבחון ומיון למגזרים ותפקידים מגוונים, החל מהמגזר הביטחוני (ב.י.פ ספק מורשה של משהב"ט), הציבורי (רשויות ומשרדי ממשלה) וכלה במגזר הפרטי-עסקי. כחלק מתפיסת המקצועיות, בב.י.פ ישנה הקפדה על ביצוע תהליכי האבחון (כולל ראיונות והעברת מרכזי הערכה) על-ידי פסיכולוגים בלבד. הצוות בב.י.פ כולל פסיכולוגים תעסוקתיים וקליניים בעלי ניסיון וותק רב והחברה הינה גוף מוכר לצרכי התמחות בתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית. רשימה חלקית של הארגונים הנמנים על לקוחותינו: התעשייה האווירית לישראל, רשות שדות התעופה, משרד הביטחון, משרד רוה"מ, משרד הפנים, הסוכנות היהודית, אלתא, אלקו, ממן, החברה למשק וכלכלה, מגוון מכללות ואוניברסיטאות, חברות סטארט-אפ ועוד.

בשנים האחרונות הרחיבה ב.י.פ את פעילותה בעקבות השקעה בפיתוח ורכישת מערכות אבחון אינטרנטיות ומבחנים חדשניים. ב.י.פ הינה הזכיינית הבלעדית של שאלון האישיות NEO-PI-R (ראה איור פלט לדוגמא של דוח תוצאות). מבחן זה נחשב ע"פ כתבי עת מובילים ככלי הטוב ביותר בעולם כיום לבדיקת אישיות בתחום התעסוקתי, בשל נתוני תוקף ומהימנות גבוהים במיוחד (כיום כבר מופיע כחלק מדרישות פורמליות במכרזים). המבחן מתבסס על מודל ה BIG-5 והוא תוצר של מחקר מקיף בן 15 שנה. בנוסף, ב.י.פ שיתפה פעולה עם חברת Renful Premier בבדיקת תקפותה של מערכת ייחודית לבחינת משקפים בטחוניים בשיטה שמבוססת על הדמיות ממוחשבות, שיטה שנחשבת כמבטיחה ביותר בתחום המיון התעסוקתי. מערכת זו הוצגה בכנס האגודה לפסיכומטריקה בישראל בינואר 2011.

לב.י.פ ניסיון ייחודי בפיתוח והעברה של מרכזי הערכה למנהלים, הכולל שימוש בכלי מיון מגוונים. מרכזי הערכה "נתפרים" בהתאם לצרכי הלקוח ומתבססים על ניתוחי עיסוק. ההנחיה של מרכזי ההערכה, כתיבת ההערכות וליווי המנהלים נעשה על-ידי צוות פסיכולוגים מומחים בעלי ניסיון עשיר במרכזי הערכה.ב.י.פ נותנת שירותים בתחומים הבאים:

דוגמא לפלט של מבחן NEO-PI-Rליצירת קשר לחצ/י כאן