חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

גיוס >> השמה >> בכירים

אס.תי משאבי אנוש להייטק


שם החברה : אס.תי משאבי אנוש להייטק

מיקומים : כל הארץ, חו``ל

פרטי התקשרות

טלפון 03-5754414
פקס 03-5755246
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.st-hr.co.il
כתובת בית סילבר, רחוב אבא הלל 7 קומה 6, רמת-גן מיקוד 52522

פעילות כללית

אס.תי משאבי אנוש להייטק פועלת מראשית 1998 בתחום השמת כח-אדם איכותי לחברות הייטק. עשייתנו מתמקדת בחברות המפתחות מוצרים בעולם התקשורת, התוכנה והסמיקונדקטור.

כחברת השמה, המיקוד המרכזי בעבודתנו הינו במיון והתאמת המועמד המתאים לתפקיד אותו מבקשת החברה לאייש. בנוסף, אנו רואים חשיבות רבה בליווי תהליך הבחינה ההדדית הן מצד המועמד והן מצד החברה.

תפיסת העולם של חברתנו הינה שהתמחות ומומחיות מביאה לתוצאות איכותיות בהשמת כח-אדם. לפיכך, בחרנו להתמקד במתן שירות לחברות פיתוח בלבד בתחומי התקשורת, הסמיקונדקטור והתכנה, כאשר כל אחת ואחת ממנהלות התחומים במשרד התמחתה בתחום ספציפי כדוגמת: חמרה ורכיבים, תכנה, שיווק ומכירות ועוד.

השירות ניתן לחברות רבות ומגוונות: חברות גדולות ומבוססות כמו גם לסטארט-אפים העושים בימים אלה את צעדיהם הראשונים. מגוון המועמדים בו מטפלת חברתנו הוא רחב כאשר מטרתנו המרכזית הינה לסייע לכל אחד מלקוחותינו לאייש את כל הסגל הניהולי שלו (מנכ``לים וסמנכ``לים) צוות הפיתוח, צוות המכירות השיווק והפיתוח העסקי, צוות התמיכה התפעול וה- SYSTEM, אנשי כספים ומשאבי אנוש.

העובדה שמנכ``לית החברה, כמו גם החלק הארי של מנהלות התחומים בחברתנו מגיעות עם שנות ניסיון רבות בעולם ההייטק מביאה עימה, מעבר לקשרים הענפים בתעשייה זו, גם ידע והבנה מעמיקים של צרכיה והיכרות עם תהליכי ושיטות העבודה בעולם ההייטק.איוש תפקידי הבכירים כולל משרות :

  1. במסלולים ניהוליים: מנכ``לים לסטארטאפים, מנהלי יחידות עסקיות בחברות גדולות, סמנכ``לי מכירות, שיווק, פיתוח עסקים, סמנכ``לי פיתוח (חמרה, תכנה, רכיבים), סמנכ``לי תפעול, סמנכ``לי כספים ומשאבי אנוש, סמנכ``לי שירות ותמיכה.
  2. מסלול של Individuak contributor: תפקידים של CTO, מובילים טכניים, ארכיטקטים בכירים ומהנדסי מערכת מנוסים.

במשרות בכירות, תהליך החיפוש של המועמד מחד ותהליך איוש המשרה על-ידי החברה מצד שני הוא ברוב המקרים ארוך וכולל מספר רב של ראיונות, בדיקות וחשיפה.

חברתנו רואה את עצמה כסוכן מלווה של שני השותפים שלנו: החברה והמועמד, בתהליך זה של בדיקה הדדית במטרה להגיע להשמה איכותית.ליצירת קשר לחצ/י כאן