חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

KLA-Tencor ישראל ממשיכה במגמת הצמיחה: פתחה במהלך גיוס של 30 עובדים למרכז הפיתוח במגדל העמק

בעוד בסבב הגיוס הקודם אויישו 40 משרות במערך התפעולי, הרי שבגיוס הנוכחי מושם דגש על משרות בתחומי הפיתוח ועל משרות נוספות שרובן מיועדות לבעלי תארים מתקדמים וחוקרים מהאקדמיה


 
מרכז הפיתוח של חברת KLA-Tencor ישראל, ספקית גלובלית מובילה של פתרונות מתקדמים למדידה ובקרה של תהליכי ייצור שבבים, מתכוון לגייס בחודשיים הקרובים 30 עובדים חדשים שישתלבו בצוותי הפיתוח במגדל העמק ויצטרפו ללמעלה מ-530 עובדי החברה בישראל. 
 
לדברי אורי תדמור, סמנכ״ל התפעול של KLA-Tencor ישראל, התעשייה כולה נמצאת בצמיחה בעיקר בשל היערכות של החברות הגדולות, דוגמת tsmc, סמסונג, אינטל, הייניקס וטושיבה, לייצור שבבי 10 ננומטר, בשל הגידול המהיר בשימוש באפליקציות מובייל, AI ו- IoT ובעקבות ביקושים גוברים מהשוק הסיני. ״בשנה האחרונה ראינו גידול משמעותי בהזמנות למערכות שלנו  ורק בחודשים ספטמבר ועד מרץ קלטנו למעלה מ-40 עובדים למערך התפעולי״, אומר תדמור. לדברי ויקי פלטניק, מנהלת משאבי האנוש בחברה, מסתמן כרגע היפוך מגמה: ״הגיוס הקרוב מתחלק בין 20 תקנים הפתוחים בתחומי הפיתוח ועוד משרות נוספות המיועדות לבעלי תארים מתקדמים וחוקרים מהאקדמיה״. 
 
לדברי פלטניק, בחודשים האחרונים אף השקיעה החברה בגיוס אינטנסיבי של בוגרי המוסדות האקדמיים המובילים בישראל. ״הגיוס יועד הן לאוכלוסיית המסיימים תארים מתקדמיםבפיזיקה, אופטיקה ואלקטרואופטיקה, והן לבוגרי תואר ראשון בהנדסה, המחפשים את תפקידם  הראשון בתעשייה, המהווים את הדור הבא של המהנדסים שלנו. בשנים האחרונות נקלטו אצלנו לא מעט סטודנטים שהחלו לעבוד בחברה בזמן לימודיהם, במסגרת תוכנית מיוחדת שאנו מפעילים לקליטת המצטיינים. החברה מציעה חבילת תנאים ייחודית המותאמת לכל סטודנט על פי כישוריו, זאת בנוסף לתנאים סוציאליים מלאים, בונוסים, ביטוחי בריאות וכד׳. לא מעט הסטודנטים נקלטים בחברה עם סיום בלימודים וממשיכים להתפתח במסגרות שאנו מציעים להם״.
 

אורי תדמור, סמנכ״ל התפעול

חברת KLA-Tencor  מייצרת פתרונות למדידה ובקרה של ייצור של שבבים, והיא החברה המובילה בעולם בתחומה, עם סניפים ברחבי העולם. השלוחה הישראלית של החברה ממוקמת במגדל העמק וחגגה בימים אלה 30 שנה להקמתה. 

 

הערות:

    אין תגובות

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *