חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

סאנדיסק תקלוט להעסקה ישירה כ-70 עובדי קבלן בתחום הפיתוח הטכנולוגי

לאחר שהובילה מהלך דרמטי והכריזה על ביטול התקרה של ימי החופשה בתשלום לכל עובדי החברה, יוצאת כעת סאנדיסק במהלך קליטה של כ-70 עובדי קבלן למתכונת העסקה ישירה. ״זוהי תוצאה מכך שעובדי הקבלן הינם חיוניים לחברה ומצוינים בתחומם״


 
כ-70 עובדי קבלן שהוצבו בסאנדיסק בתחום הפיתוח הטכנולוגי ייקלטו בשבועות הקרובים למסגרת של העסקה ישירה ויצטרפו למצבת העובדים של החברה. סאנדיסק, שנרכשה לאחרונה על-ידי Western Digital, נמצאת בתהליך גידול מואץ בשנים האחרונות, עם כניסתם של פרוייקטי פיתוח חדשים, חלקם נובעים ישירות מהמיזוג. קליטת עובדי הקבלן תאפשר לחברה להגדיל משמעותית את היקף המשאב האנושי העומד לרשותה לפיתוח הנדסי. 
 
החברה מעסיקה כיום כ-750 עובדים בישראל ומשרדיה הממוקמים בכפר סבא, עומר ותפן אחראים על פיתוח טכנולוגיות אחסון למידע דיגיטלי. פתרונות החברה נמצאים כיום בלב כמה מה- data centers הגדולים בעולם ומשולבים בסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים.
 
״סאנדיסק רואה עצמה כחברה מובילה וחדשנית, לא רק בטכנולוגיה אלא גם בכל הקשור בעובדים ורווחתם״, אומר שחר בר-אור – מנכ"ל סאנדיסק ישראל וסמנכ"ל פיתוח Embedded בסאנדיסק העולמית. ״קליטת עובדי הקבלן התאפשרה בזכות שלושה גורמים: מצויינות העובדים האלה והחיוניות שלהם לחברה, ריבוי הפרוייקטים והגידול במכירות שאנחנו חווים בשנים האחרונות וכמובן האמון של הנהלת החברה באתר הישראלי שהוא תנאי הכרחי למהלך. הקליטה מאפשרת לנו לשפר משמעותית את תנאי העסקתם ולהשוות אותם לשאר עובדי החברה." 
 
עם זאת, בר-אור רואה עדיין צורך עתידי בהעסקת עובדי קבלן: ״המהלך של קליטת עובדי הקבלן אינו מייתר את הצורך האסטרטגי שלנו להמשיך ולהעסיק עובדי קבלן בהתאם לכישוריהם ובהתאם לצרכים העיסקיים. המחויבות שלנו לעובדי הקבלן הנוכחיים ולאלו שעוד נקלוט בעתיד נשארה גבוהה מאד כפי הייתה עד כה". 
 

 

אודות סאנדיסק
סאנדיסק, מותג בבעלות Western Digital Corporation, מספקת טכנולוגיות אחסון ופתרונות שמאפשרים לאנשים ליצור, להשתמש, לחוות ולאחסן מידע. הפתרונות של סאנדיסק עונים לצרכי השוק המשתנים על ידי אספקה של קו מוצרי אחסון איכותיים, מהירים, חדשניים וממוקדי לקוח. פתרונות החברה נמצאים כיום בלב כמה מה- data centers הגדולים בעולם; ומשולבים בסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים. מוצרי הצריכה של סאנדיסק זמינים כיום במאות אלפי חנויות ברחבי העולם. סאנדיסק מעסיקה בישראל כ-800 אנשים ומשרדיה ממוקמים בכפר סבא, עומר ותפן שבגליל.
אתר: 
 

הערות:

    אין תגובות

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *