חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

מנהלי משאבי אנוש- פורומים של מנהליםכיום, ישנן המון דרכים לתקשר עם קולגות, למצוא מידע מקצועי ולקבל מענה מידי על כל שאלה. אחד הכלים העומדים לרשותכם, מנהלי משאבי האנוש, הוא פורום משאבי אנוש. דמיינו לעצמכם זירה דיגיטלית, בה לוקחים חלק מנהלי משאבי אנוש כמוכם – המתמודדים עם אותם אתגרים ועם אותן מורכבויות בשגרת העבודה.
לא משנה מהו הוותק שלכם בתפקיד ובאיזה ארגון אתם עובדים - פורום משאבי אנוש יכול לקדם אתכם מקצועית, ולא רק. 


מנהלי משאבי אנוש, התפקדו: פורום משאבי אנוש

כיום, ישנן המון דרכים לתקשר עם קולגות, למצוא מידע מקצועי ולקבל מענה מידי על כל שאלה. אחד הכלים העומדים לרשותכם, מנהלי משאבי האנוש, הוא פורום משאבי אנוש. דמיינו לעצמכם זירה דיגיטלית, בה לוקחים חלק מנהלי משאבי אנוש כמוכם – המתמודדים עם אותם אתגרים ועם אותן מורכבויות בשגרת העבודה.

לא משנה מהו הוותק שלכם בתפקיד ובאיזה ארגון אתם עובדים - פורום משאבי אנוש יכול לקדם אתכם מקצועית, ולא רק. 

התייעצו עם קולגות שלכם בסוגיות מקצועיות שונות
לא אחת נאמר כי מנהל משאבי אנוש הוא איש מקצוע, לא קוסם. לא מעט אנשי HR מזדהים עם אימרה זו, בין היתר מאחר ועובדים ומנהלים כאחד, מצפים מהם למצוא פתרונות בזק יצירתיים לכל האתגרים והבעיות. כאנשי מקצוע, הארגון שלכם מעניק לכם גיבוי ונותן לכם את כל הכלים להצלחה. עם זאת, לעתים אתם זקוקים לחוות דעת נוספת, נקודת מבט שונה ולהמלצה ממנהלי משאבי אנוש אחרים, רגע לפני שאתם מוסרים תשובה מקצועית לעובד. באילו נושאים תוכלו להתייעץ עם קולגות בפורום?
· התנהלות חריגה של עובד ודרך הטיפול.
· טיפים לייעול תהליכי מיון מועמדים.
· התייעצות באשר לחוזי העסקה.
· רעיונות לימי גיבוש שנתיים וכן הלאה...

יצירת קהילה של אנשי HR!
פורום משאבי אנוש לא תורם לכם רק בפן המקצועי, אלא גם בפן החברתי. ישנם ארגונים בהם מחלקת משאבי האנוש מונה עובד אחד בלבד. במקרים שכאלו, מונחת אחריות כבדה מאד על כתפיו של איש ה-HR. מעבר לכך, "מחלקת" משאבי אנוש המונה עובד אחד בלבד, עלולה ליצור תחושה של בדידות מאחר ואין עוד אדם נוסף לחלוק איתו את המורכבויות והאתגרים שבתפקיד. אולי בארגון אתם אנשי ה-HR היחידים, אך לא בפורום משאבי האנוש. מה הפורום נותן לכם?
· חיזוקים חיוביים ברגעים של משבר.
· תמיכה מאנשי מקצוע החולקים אתכם את אותם האתגרים.
· יצירת קהילה מקצועית-חברתית.
· היכרות עם מנהלי משאבי אנוש שתפגשו בעתיד באירועים עסקיים.

לא רק מקבלים מידע, אלא גם חולקים מידע
פורום משאבי אנוש מאפשר לכם לחלוק את הידע שצברתם עם מנהלי משאבי אנוש נוספים! הפורום בנוי ברובו על צורה של "שאלות-תשובות". לעתים, אתם תהיו בצד השואל – זה שזקוק להכוונה, תשובה או ייעוץ. עם זאת, תוכלו גם אתם המון פעמים לחלוק חוויות מהניסיון המקצועי שלכם, לתת הכוונה ואפילו להפנות לגורמים מקצועיים רלוונטים. 

יחסי ציבור נפלאים לארגון שבו אתם עובדים
ואם אתם צריכים עוד סיבה טובה מדוע להיות חברים בפורום, הנה היא לפניכם: פורום משאבי אנוש מאפשר לכם ליצור קשרים עסקיים וחברתיים, וליחצ"ן את הארגון בו אתם עובדים. שיתופי פעולה אינם דבר זר בעולם העסקי, והחברות בפורום מאפשרת גם לכם לשים את הארגון שלכם על המפה. תוכלו לחלוק הישגים יפים, לשתף מנהלי משאבי אנוש אחרים ברעיונות לאירועי חברה ולהעניק הצצה לעולם משאבי האנוש בתוך הארגון שלכם.הערות:

    אין תגובות

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *