חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

חווית סטנד-אפ דיגיטלי בעידן הקורונה


קפסולות, שבוע-שבוע או עבודה מלאה מהבית: לא משנה מהו פורמט העבודה הנוכחי בארגון שלכם, הרי שהוא לא מזכיר את השגרה המבורכת שאולי קצת קשה לכם להיזכר בה. אלו מכם שמצליחים להסתכל על חצי הכוס המלאה, מוצאים יותר מיתרון אחד במתכונת העבודה הנוכחית (מיעילות גבוהה יותר של העובדים ועד חיסכון בהוצאות החודשיות). עם זאת, ההון היקר לכם ביותר – העובדים שלכם, נאלצים להסתגל למציאות מורכבת שהם טרם הכירו:
🙌🏽 מעבודת צוות לעבודה עצמאית 
🙌🏽 מאווירה תוססת במשרד לסביבת עבודה שקטה
🙌🏽 מתקשורת פנים אל מול פנים להתכתבות במיילים וישיבות ב-ZOOM


אם לא נצחק, נבכה: חווית סטנד-אפ מרחוק בעידן הקורונה
אתם רוצים לשמח את העובדים שלכם, אך לא תמיד יודעים איך. חשוב לכם לגבש וללכד אותם אך המרחק הפיסי מעט מגביל אתכם. ישנם ארגונים לדוגמא, שהחליטו לשמח את העובדים עם משלוח מתוק עד הבית. לא שמדובר חלילה על מחווה לא ראויה, אלא שהיא מתמקדת בטיפוח העובד, ופחות ביצירת הקשר של העובד עם עמיתיו ועם הארגון. 

אולי החשש הגדול ביותר של המנכ"לים, מנהלים ומנהלי משאבי אנוש הוא הפגיעה האפשרית במורל העובדים. "עובד טוב הוא עובד שטוב לו"? לא תאמינו אפילו עד כמה.
פגיעה במורל העובדים גוררת פגיעה במוטיבציה, ביכולת הריכוז של העובדים ובהתאם – גם בהישגים שלהם. לשמחתכם, יש דרך להתמודד עם האתגר!

הכירו את הסטנדאפ הדיגיטלי-אינטראקטיבי הראשון בישראל (ואולי בעולם!) – StandUp LIVE DIGITAL ! ✨
"LIVE DIGITAL" הוא מיזם HR חדשני הבנוי ממוצרי תוכן דיגיטליים-אינטראקטיביים של Fun ו-Entertainment שנוצרים באופן אישי ויעודי עבור עובדי ארגונים/חברות ומותאמים לכל מודלי העבודה המשתנים בעידן הקורונה (מהבית/ מהמשרד/ מודל משולב).

StandUp LIVE DIGITAL הוא מוצר התוכן הראשון והבולט ביותר במיזם.
שידורי הסטנדאפ הדיגיטלי הם סגורים ואינטימיים ומבוצעים על ידי סטנדאפיסט/ים (מתוך נבחרת אמנים מוכשרת שנבחרו בפינצטה) כאשר אור ליפל הוא זה שמפיק, מנחה קומית ומנהל את השידור.
מתחילת עידן הקורונה צבר המיזם ניסיון של עשרות הופעות דיגיטליות-אינטראקטיביות לארגונים וחברות במשק (מארגונים קטנטנים ועד ענקיים) - כולל סדרת הופעות לעובדי בנק הפועלים, סטרטאפים מוכרים, חברות הייטק, מוסדות אקדמיים ועוד.

טלפון ליצירת קשר עם אור: 0545891065לא עוד מפגש ב-ZOOM: ערב גיבוש עם כל העובדים!
לרגע אחד, תוכלו גם אתם לעצור את "השגרה" וליצוק אליה הומור, כייף ובעיקר – תחושת ביחד של כל העובדים. מופע סטנד-אפ בעידן הקורונה יפגיש בין עובדי כל המחלקות ויתרום לגיבוש ו"גאוות יחידה". למה דווקא סטנד-אפ בתור פעילות חווייתית עבור הארגון בעידן החדש?
😁 הצחוק כ"קונצנזוס" – אין מי שלא אוהב לצחוק
😁 אם לא עכשיו, אז מתי? העובדים כמהים למופע מבדר!
😁 צחוק מרחיב, מפתח ומעצים – כל עובד לחוד ואת כל העובדים יחד

כידוע, בכוחו של הצחוק לבנות גשרים ולייצר חיוך פנימי שמוקרן החוצה. תקופת הקורונה היא תקופה לא פשוטה – חברתית, בריאותית וגם כלכלית. לצד העובדים שעבורם מדובר על הזדמנות לעבוד מהבית, גם ישנם העובדים שחרדים לבריאותם של היקרים להם ולמשבר הכלכלי אליו הם נקלעו כמשפחה.

יום הגיבוש אולי נדחה, אך אין זמן טוב יותר לחגיגה ארגונית שכל מטרתה לצחוק! מיזם ה- LIVE DIGITAL, מאפשר גם לכם לשמוח, לצחוק ולראות את פניהם המחויכות של העמיתים שכל כך התגעגעתם אליהם. המיזם הדיגיטלי-אינטראקאטיבי שכל תכליתו לשמח, הינו הראשון מסוגו בישראל!

שקפו בפני העובדים עד כמה אתם מעריכים אותם
מחוות קטנות יוצרות אפקט אדיר! העובדים שלכם אולי רחוקים מהעין, אך הם מעולם לא היו קרובים יותר לליבכם. יוזמה של מופע סטנד-אפ ארגוני תשקף בפני העובדים עד כמה אתם מעריכים אותם, חושבים עליהם וכמה חשוב לכם לשמחם. ההשקעה שלכם בעובדים היא ההשקעה בארגון כולו! 

הערות:

    אין תגובות

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *